Announcement

Collapse
No announcement yet.

U17 -Younes Delfi

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

U17 -Younes Delfi

YOUNES DELFI
    Born/age:Oct 2, 2000 (17)
    Position: Centre-Forward
    Current Team: Esteghlal Khuz
    Member U16 7 U17

He is youngest Forward played this season PGL . He and Sharifi both got times to play for Esteghlal Khuzestan in PGL & ACL games.

He has an offer now , Let's hope he get that chance.
    according to this report he will go to negotiate in Italy after he is back from China ( Panda International tournament) . He is leaving today to China

دعوتنامه تیم ایتالیایی سری B برای بازیکن نوجوان استقلال خوزستان +تصویر دعوتنامه

عوت نامه این باشگاه به باشگاه استقلال خوزستان رسیده و سید سیروس پورموسوی هم جلساتی را با این بازیکن برگزار کرده است.قرار است دلفی 2 یا 3 خرداد راهی ایتالیا شود و مذاکرات لازم را با این باشگاه انجام دهد و سپس در بازگشت به ایران اخبار مذاکرات را با پورموسوی در جریان بگذارند تا به همراه باشگاه تصمیم درستی را اتخاذ کنند.پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان در گفت*وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس این خبر را تائید کرد.

Virtus Entella
    Last edited by St_Mark; 05-13-2017, 12:39 AM.

Last year post about him
    http://www.persianfootball.com/forum...up-)&p=2395690

هدف من در فوتبال اینکه هم بدنی سالم داشته باشم وبتوانم از طریق فوتبال پیشرفت کنم

به نام خدا با سلام یونس دلفی هستم فرزند عاشور دلفی متولد 1379/7/11 بزرگ شده شهر شوش میزان تحصیلی کلاس سوم راهنمایی قد 184 من فوتبال رو از 4 سالگی شروع کردم خیلی زود به طرف ورزش اومدم و خیلی خوب با شوق ورزش را آغاز کردم من با کمک های فراوان دایی ام غریب فتح اله به فوتبال رو آوردم او در فوتبال خیلی کمکم کرد و من نصف زندگی فوتبالیم را رو هم به خانواده ام و داییم غریب مدیونم چون اون ها بودن که من را به فوتبال تشویق می کردند و روحیه می دادن و چیزهای لازم داشتم برایم فراهم می کردند

من در سن 10 سالگی یه جوریای بیشتر فوتبال رو فهمیدم من سن 10 سالگی با اعتماد به نفس بالا وارد بازی های بزرگسالان شدم با این کار می خواستم هم به تجربه ای کسب کنم و هم ترس در وجودم را خارج کنم.پست تخصصی من مهاجم است من با سن کم سر از تیم های باشگاهی درآوردم من در تیم های سپاهان اصفهان و شمشیرشوش و استیل آذین و کارگر شوش و استقلال خوزستان بازی می کردم و در حال حاضر من در تیم استقلال خوزستان بازی می کنم

How he got here .

From Footballschool
    http://www.footballschool.ir/

Football Amooz

His Info from

یونس دلفی
    مشخصات فوتبال آموز

یونس دلفی
    استان: خوزستان

شهرستان: شوش

شهر: شوش

تاریخ تولد:

١٣٧٩/٠٧/١١

مدرسه فوتبال:
    فرهنگ
    فرهنگ

Last edited by St_Mark; 05-13-2017, 12:36 AM.

Comment

Virtus Entella from Serie B invited him to a trial from June 12th to June 18th.
      This letter is from one year ago though.

Comment

^
        News of Invitation is not new it was online on December 2016. Esteghlal Khuzestan said only they received official letter just now.At that time he was not even aware which club has interest in him.

This is what he said end of March.

یونس دلفی بازیکن جوان و 16 ساله تیم استقلال خوزستان که مورد توجه تیمی از ایتالیا قرار گرفته است ابراز امیدواری کرد در صورت عملی شدن این انتقال بتواند دوران خوبی در اروپا داشته باشد.
        وی در این خصوص گفت:
        ، این درخواست به باشگاه رسیده و قرار است دعوتنامه رسمی هم از سوی باشگاهی که خواهان جذب من است به دستم برسد. گویا چند باشگاه ایتالیایی با هماهنگی یک مدیر فوتبالی خواهان جذب من هستند و قرار است به زودی مشخص شود که کدام تیم من را میخواهد.
        اگر اشتباه نکنم در تورنمنت روسیه بود که 4 گل به ثمر رساندم. البته بازی*های هند هم بود اما در روسیه مدیران استعدادیاب باشگاه*های اروپایی زیادی بودند و عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشتند
        Last edited by St_Mark; 05-13-2017, 02:20 AM.

Comment

tbh he should wait until after u17 WC in august. Then he will have better offers if iran perform well, which is possible given the talented team...

Comment

Originally posted by inarsenewetrust View Post
            tbh he should wait until after u17 WC in august. Then he will have better offers if iran perform well, which is possible given the talented team...
            Maybe he should sign with them, but have a transfer clause in the contract or have a short contract with them with a possibility of the player to extend.

Comment

^but its just a trial anyways, no harm putting himself about in Europe till then
              but i agree, he shouldnt commit to any transfer moves just yet, emotionally he is just too young to move abroad and negatively affect his perception of life away from home..!!?

Comment

He was not starter versus Tractorsazi (He entered the game min 65) nor he was the star of the game ( that belong to sheikhveisi ) but it was his fantastic move at 90' resulting a free kick for Esteghlal Khuz. Doraghi did the rest.

He played while Chaab U23 did not.

.
                شرح گل:١-٠(میثم دورقی- دقیقه ٩٠)خطای مدافعین تراکتورسازی روی یونس دلفی یک ضربه به استقلالی های خوزستان داد که میثم دورقی به زیبایی ضربه آزاد را به گل برتری تیمش تبدیل کرد..
                شرح گل:١-٠(میثم .[/QUOTE]

Comment

He's only 16. Incredible. Him and Mohammad Sharifi (and you can also include Allahyar Sayyad and Taha Shariati as youngsters to watch)

Comment

Mohammad Qaderi is also really exciting player. Very technical and speedy left winger who is one of u17's biggest attacking threats.

Comment

Youngest PGL players.

به گزارش "ورزش سه"، 15 بازیکن در لیگ برتر متولد سال 78 وکوچک تر از متولدین سال 78هستند،
                      دومین بازیکن جوان لیگ باز هم از تیم استقلال خوزستان است، وحید نامداری دومین مرد جوان لیگ برتر است که 17 سال و39 روز سن دارد .

*یونس دلفی متولد 11 مهر 79/شماره 70 استقلال خوزستان
                      *وحید نامداری متولد 6 تیر ماه 79/شماره 16 استقلال خوزستان
                      *محمدشریفی متولد 2 فروردین 79/شماره 24 سایپا
                      *مهدی محمدیاری متولد 15 اسفند 78/شماره 28سپیدرود
                      *محمدرضا غبیشاوی متولد 4 بهمن 78/شماره 27 نفت آبادان
                      *معراج اسماعیلی متولد 23 دی 78/شماره 44 ذوب آهن
                      *هادی دادرس متولد 29 آذر 78/شماره 35 سپیدرود رشت
                      *محمدرضا آزادی متولد 16 شهریور 78/شماره 19 تراکتورسازی
                      *امیر صیدالی متولد 17 اردیبهشت 78/شماره 28 فولاد
                      *طه شریعتی متولد 13 اردیبهشت 78/شماره 16 سایپا
                      *علی حسین ایزدی متولد 12 اردیبهشت 78/شماره 27 فولاد
                      *مهدی رحیمی متولد 12 اردیبهشت 78/شماره 78 سپاهان
                      *عرفان افزار متولد 10 اردیبهشت 78/شماره 25 گسترش فولاد
                      *حمیدرضا طاهرخانی متولد 5 فروردین 78 /شماره 37 پرسپولیس
                      *حسن شجیع متولد اول فروردین 78/شماره 78 پدیده
                      Last edited by St_Mark; 08-05-2017, 07:22 AM.

Comment

They will get a chance to play again, Delfi today and Ghaedi tomorrow.

Comment

Comment

great ! he scored his first goal, good finish. But when will he join u17 for camp ??

Comment

Next week he will join U17 training.

Esteghlal Khuzestan has a game on Tuesday and he supposed to go next day to training camp, but the game may be delayed until Thursday because of TM list.
                              TM list will be published soon before this week games and teams has been notified their game may be pushed back a few days if they don't have any player in New TM List.
                              So PJJ , Es Khuz, Foulad , Peykan...... don't have a player in the list.

Comment

Working...
                              X