TM-News- - Page 93

Closed Thread
Page 93 of 903 FirstFirst ... 43839192939495103143193593 ... LastLast
Results 921 to 930 of 9024

Thread: TM-News-

 1. #921
  PFDC Asset
  Reputation
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

  Join Date
  Jan 2005
  Posts
  18,227
  Thanks
  34
  Thanked 15,747 Times in 6,729 Posts
  Rep Power
  37155236

  Kafashian:
  Beside Kenya with have few other options.,
  If No SA because of ebola , Then Kish or brojen , CQ
  to decide.

  به جز کنیا چند گزینه دیگر هم داریم

  کفاشیان:کی روش باید در مورد اردوی آفریقای جنوبی نظر بدهد/ تیم ملی می تواند در بروجن اردو بزند

  خبرگزاری تسنیم: رئیس فدراسیون فوتبال گفت که برای لغو اردوی آفریقای جنوبی کی روش باید نظر بدهد.


  این بازی قطعی نشده بود و کنیا یکی از گزینه های بازی با تیم ملی است. ضمن اینکه به غیر از کنیا با عراق و با چند گزینه دیگر هم برای دیدار تدارکاتی 23 آبان رایزنی کرده ایم.


  وی در مورد اینکه گفته می شود احتمال لغو اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی به دلیل بیماری ابولا وجود دارد، تصریح کرد:

  در مورد اردوی آفریقای جنوبی باید نظر کی روش را هم بدانیم. در ایران گزینه های جایگزین لازم را داریم که جزیره کیش از جمله آنهاست.

  رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: در بازدیدی که از چهارمحال و بختیاری داشتم کمپ تمرینی خوبی در بروجن ساخته شده که تیم ملی می تواند آنجا هم اردو داشته باشد. منتظر هستیم سرمربی تیم ملی اواخر هفته بیاید و در این باره تصمیم گیری کنیم.

 2. #922
  PFDC Asset
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation
  Abtin's Avatar
  Join Date
  Jun 2013
  Posts
  14,850
  Thanks
  16,444
  Thanked 12,201 Times in 5,470 Posts
  Rep Power
  7978840
  ^ brojen digeh chie?

 3. #923
  PFDC Asset
  Reputation
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

  Join Date
  Jan 2005
  Posts
  18,227
  Thanks
  34
  Thanked 15,747 Times in 6,729 Posts
  Rep Power
  37155236
  ^


  Broujen :
  Capital of 4mahal & Bahtiari
  Pop 50,000
  High Elevation 2197 from the sea
  Very Cold.

 4. #924
  PFDC Asset
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation
  Abtin's Avatar
  Join Date
  Jun 2013
  Posts
  14,850
  Thanks
  16,444
  Thanked 12,201 Times in 5,470 Posts
  Rep Power
  7978840

  Sv: TM-News-

  Quote Originally Posted by St_Mark View Post
  ^

  Lol, Kish ftw..

 5. #925
  PFDC Asset
  Reputation
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

  Join Date
  Jan 2005
  Posts
  18,227
  Thanks
  34
  Thanked 15,747 Times in 6,729 Posts
  Rep Power
  37155236
  1. Boldaji
  2. Boldaji is a city in and the capital of Boldaji District, in Borujen County, Chaharmahal and Bakhtiari Province, Iran. At the 2006 census, its population was 10,905, in 2,598 families. [Only registered and activated users can see links. ]
  3. Football Training camp is located in Boldaji.
  1. [Only registered and activated users can see links. ]
   ایرنا شهركرد:استان چهارمحال و بختیاری سرزمینی مرتفع در فلات مركزی ایران است و قلمرو این استان 16هزار و 403 كیلومتر مربع و بیست و دومین استان كشور از نظر مساحت می*باشد.
   این استان از شمال و مشرق به اصفهان، از مغرب به خوزستان، از جنوب به كهگیلویه و بویراحمد و از سمت شمال غربی به لرستان محدود می*شود و بین 31 درجه و 9 دقیقه تا 32درجه و 38 دقیقه عرض شمالی و 49 درجه و 30 دقیقه تا 51 درجه و 26 دقیقه طول شرقی قرار دارد و دارای 16 قله مرتفع با ارتفاع بیش از سه هزار و 500 متر مربع می*باشد و قله چهار هزار و 548 متری زردكوه در آن قرار دارد.
   اقلیم آب و هوایی و ارتفاع دو هزار متری از سطح دریا باعث شده این منطقه از ایران به عنوان یكی از مهمترین مناطق تمرینات هوازی برای ورزشكاران مطرح باشد.
   رشته ورزشی فوتبال به دلیل جذابیت هایی كه دارد همواره مورد توجه جوانان بوده و حفظ امادگی بدنی در بین بازیكنان فوتبال نیز آنها را به عنوان ورزشكاران همیشه آماده در میدان مبدل كرده است.
   در این بین برپایی اردوهای آمادگی در رشته فوتبال در دو دوره نیم فصل و آغاز فصل لیگ همواره مورد توجه مربیان بوده و تیم هایی كه فرصت برپایی اردوهای خارج از كشور را ندارند ترجیح می دهند اردوهای آمادگی تیم خود را در نقاط مختلف ایران برپا كنند كه مقصد برخی از تیم ها در این زمینه چهارمحال وبختیاری است.
   شاید نخستین كسی كه به برپایی اردوهای فوتبال در چهارمحال وبختیاری تاكید داشت مرحوم پرویز دهداری بود كه حتی با هزنیه شخصی برای بازدید از امكانات آن زمان این استان دوبار در تابستان پاییز به شهركرد سفر كرده بود.
   نخستین تیم فوتبالی كه برای برپایی اردوی آمادگی خود در آغاز فصل،مقصد چهارمحال و بختیاری را انتخاب كرد تیم پاس تهران دهه 70 با مربیگری مجید جلالی بود كه به دلیل عدم وجود امكانات در آن زمان، تیم فوتبال پاس اردوی خود را در اصفهان برپا كرد.
   اما با گسترش امكانات ورزشی و توسعه زمین های چمن در چهارمحال وبختیاری، دهه 80 به عنوان دهه ای برای برپایی اردوهای تیم های فوتبال لیگ برتر و لیگ دسته یك در این استان مطرح شد.
   زمانی كه 'فاتح تریم'سرمربی تیم ملی فوتبال تركیه پیشنهاد برپایی اردوی این تیم در ایران را داد ، آنالیزور تیم تركیه دو منطقه اردبیل و اصفهان با محوریت چهارمحال وبختیاری را به عنوان مناطق مطلوب در ایران برای برپایی اردوی تركیه عنوان كرد كه در نهایت این اردو هرگز در ایران برگزار تشد و تیم تركیه در آن مقطع در لبنان اردوی خود را برپا كرد.
   با این اوضاف،در دوره ای از لیگ برتر كه بازی ها به صورت فشرده برگزار نمی شد برخی از تیم های فوتبال كه برای بازی در اصفهان حضور می بافتند،یك روز پس از مسابقه سفری به منطقه سامان شهركرد انجام می دادند و كه بازیكنان و مربیان همواره از این منطقه بكر و خوش آب و هوا به نیكی یاد می كردند.
   اردوهای تك نفره برخی از بازیكنان تیمهای مطرح لیگ برتر فوتبال نیز در چهارمحال وبختیاری در زمان مصدومیت شان نیز در نوع خود بی نظیر بود به گونه ای كه برخی از بازیكنان استقلال تهران در دهه 70 و ابتدای دهه 80 هنگام مصدومیت سعی می كردند چند روزی را در چهارمحال و بختیاری به تمرینات قدرتی و هوازی بپردازند.
   رفته رفته حضور برخی از باشگاه های فوتبال در چهارمحال وبختیاری برای برپایی اردوهای آماده سازی رونق گرفت كه برخی از این اردوها در كمال آرامش و بدون حضور خبرنگاران و رسانه های برگزار می شد.
   در این بین تاكنون تیم های برق شیراز ، استقلال اهواز، فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان، سپاهان نوین ، تربیت یزد، پاس تهران و ماشین سازی تبریز،آلومنییوم اراك برخی تیم های دیگر حضور جدی تری برای برپایی اردوی آمادگی تیم خود در چهارمحال وبختیاری داشته اند.
   'محمود یاوری ' سرمربی وقت تیم برق شیراز بر این اعتقاد بود كه چهارمحال وبختیاری یكی از بهترین و خوش ترین مناطق ایران است به همین دلیل به سایر تیم های نیز توسعه می كند از این ظرفیت منطقه خوش آب و هوایی ایران استفاده لازم را داشته باشند.
   'فیروز كریمی ' سرمربی تیم وقت استقلال اهواز در اردوی آمادگی تیم آن زمان خود در شهركرد ،چهارمحال و بختیاری را نقطه مطلوب برای برگزاری اردوهای آمادگی نیم فصل و آماده سازی بازیكنان عنوان كرد.
   استقلال اهواز در سالی كه اردوی آمادگی خود را در شهركرد برگزار كرد، بهترین نتایج را در لیگ فوتبال گرفت و حتی به عنوان یكی از چهار تیم رده بالایی جدول رده بندی قرار گرفت.
   در اردوی شهركرد بود كه تیم استقلال اهواز برای نخستین بار 'میلاد میداودی ' را به عنوان یكی از چهره های با آتیه خود معرفی كرد.
   فولاد خوزستان نیز یكی از تیم های لیگ برتری می باشد كه تاكنون اردوی آماده سازی خود را در چهارمحال وبختیاری برپا كرده است.
   ' حسین ابن قاسم ' سرپرست وقت تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام كرد: چهارمحال و بختیاری كمپ ناشناخته ای است كه تیم های لیگ برتر فوتبال می توانند از آن استفاده كنند.
   وی،در پایان اردوی كه در فارسان برگزار شد، در آن زمان به ایرنا گفت:در اردوی فارسان یكی از بهترین اردوی های این تیم بود كه بازیكنان تیم فولاد به شرایط آرمانی خود رسیدند و این به دلیل شرایط مطلوب آب و هوایی بود.
   ' مجتبی تقوی ' سرمربی وقت صنعت نفت آبادان نیز معتقد بود:چهارمحال وبختیاری می تواند قطب نخست كمپ های تیم فوتبال در ایران باشد و باید از این ظرفیت های بهترین استفاده را كرد.
   دكتر ' بیژن ذوالفقار نسب ' سرمربی وقت صنعت نفت آبادان بر عقیده بود كه اردو آمادگی تیم صنعت نفت آبادان در شهركرد یكی از بهترین اردوی های صنعت نفت بود كه تمرینات آمادگی و فنی با حضور بازیكنان تیم صنعت نفت آبادان با شادابی زائد الوصفی همراه شد.
   'جواد زرینچه ' نیز به عنوان سرمربی وقت تیم فوتبال آلومینیوم سازی اراك ،به ایرنا اعلام كرد: چهارمحال و بختیاری شرایط لازم برای تبدیل شده به كمپ اردوی های تیم های ملی را دارد و این باید مورد توجه مسوولان فوتبال ایران قرار گیرد.
   یكی از تیم های دیگری كه در چهارمحال وبختیاری اردوی آمادگی برپاد كرد، سپاهان نوین بود كه در این بین مدیرعامل باشگاه سپاهان خود به صورت كامل از امكانات اردوی این استان بازدید كرد.
   مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان تاكید كرد:شهر بلداجلی چهارمحال و بختیاری در آینده نزدیك به عنوان یكی از بهترین كمپ های آماده سازی تیم های فوتبال مطرح خواهد شد و هم اكنون نیز بهترین كمپ آماده سازی تیم های فوتبال ایران است.
   'محمدرضا ساكت ' در گفت وگو با ایرنا در بلداجی افزود:شهر بلداجی به عنوان یكی از بهترین و خوش آب و هواترین كمپ های تیم های فوتبال ایران و تیم ملی فوتبال ایران می تواند مطرح باشد.
   وی تصریح كرد: تمامی امكانات برای ایجاد یك كمپ بین المللی در شهر بلداجی وجود دارد و این شهر به عنوان یكی از كمپ های فوتبال ایران برای آماده سازی تیم های آماده شود.
   ساكت تاكید كرد:پیش از این قرار بود با توافق امیر قلعه نویی اردوی آمادگی تیم فوتبال سپاهان در شهر بلداجی برگزار شود كه به دلیل حضور 9 بازیكن تیم سپاهان در اردوهای تیم های ملی بزرگسالان و امید، اردوی شهر بلداجی به آینده موكول شد.
   مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت:چهارمحال وبختیاری به عنوان بام ایران بهترین شرایط برای برگزاری تمرینات آماده سازی تیم های فوتبال ایران را دارد و باشگاه سپاهان اصفهان به همه تیم های لیگ برتر پیشنهاد می دهد برای آماده سازی تیمهای خود این استان را به عنوان یك استان هدف قرار دهند.
   ساكت بیان داشت: ظرفیت های ورزشی برای ایجاد كمپ های اردوهای تیم ملی فوتبال و سایر تیم های ورزشی بسیار فراهم است كه كمتر مورد توجه تیم ها قرار گرفته است.
   وی یادآور شد:نجابت مردم چهارمحال وبختیاری نیز یكی از مهمترین مولفه های برای برگزاری اردوهای آماده سازی تیم های فوتبال ایران است.
   ساكت گفت: وجود محتمع تفریحی و سیاحتی پتروشیمی در بلداجی و شرایط جغرافیایی در كنار تالاب بین المللی بهترین بستر برای تمرینات در ارتفاع است.
   مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت:باشگاه ها سپاهان از این پس تمرینات آماده سازی خود را در همه رشته های ورزشی در شهر بلداجی برگزار می كند و تیم های بانوان و مردان برای شركت در مسابقات خارجی در این اردوها در شهر بلداجی شركت خواهند كرد.
   وی،با قدردانی از نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی و مسولان تربیت بدنی بلداجی و استان گفت: نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی شهر بلداجی را به عنوان یكی از مهمترین نقاط برای پذیرش اردوی آمادگی سپاهان به این باشگاه معرفی كرد.
   ساكت گفت: بلداجی دارای فرهنگ غنی است و برگزاری اردوی های آمادگی علاوه بر آمادگی تیم های فوتبال در شادابی و نشاط تیم های نیز موثر خواهد بود.
   به گفته وی،زمینه های همكاری بین باشگاه سپاهان اصفهان و تربیت بدنی چهارمحال و بختیاری از این پس گسترش خواهد یافت.
   سرمربی تیم فوتبال فولاد مباركه نطنز نیز گفت: چهارمحال وبختیاری بهترین كمپ برای برپایی اردوی آماده سازی تیم هاست و تیم فولاد نطنز اردوی بسیار بسیار مهمی را در بلداجی برگزار كرد و در این اردو هماهنگی لازم بین بازیكنان فراهم شد.
   'حسین چرخابی'در گفت وگو با ایرنا افزود:تمامی امكانات لازم برای برپایی اردوی تیم فوتبال فولاد نطنز در شهر بلداجلی با همكاری اداره تربیت بدنی شهر بلداجی و مجتمع پتروشیمی آفتاب فراهم شد.
   مدیركل تربیت بدنی چهارمحال وبختیاری در این باره معتقد است :تربیت بدنی استان در سفرهای استانی رییس جمهور و هیات دولت مصوبه تعیین چهارمحال وبختیاری به عنوان بلندترین نقطه برای ایجاد كمپ های تیم های ورزشی را ارائه داد.
   'محمود شمسی پور' در گفت وگو با ایرنا افزود:به دلیل ارتفاع مناسب از سطح دریا برای انجام تمرینات هوازی، این استان به عنوان یكی از نقاط مهم ایجاد كمپ های ورزشی ایران مطرح است.
   به گفته وی،پیش از این اردوهای مختلف تیم های ورزشی ایران در چهارمحال وبختیاری برگزار شده بود كه تاثیر این اردوها در مسابقات جهانی ،المپیك و ملی نمایان شده است.
   به گزارش ایرنا، شهر بلداجی در 85كیلومتری مركز چهارمحال وبختیاری واقع شده و به پایتخت گز ایران شهرت دارد.
   به گزارش ایرنا،چهارمحال وبختیاری اكنون در حال تبدیل شده به كمپ اردویی تیم های ورزشی است و این ظرفیت در این استان اكنون فراهم شده است.
   منبع خبر: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)گزارش از محمود رییسی


 6. #926
  Asian Cup Prediction League Winner
  Reputation
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

  Join Date
  Jan 2010
  Posts
  3,866
  Thanks
  0
  Thanked 2,671 Times in 962 Posts
  Rep Power
  21383622
  Bad decision by IFF Kenya was probably the best team that wont be in african cup qualifying for november. Now we will probably be playing tanzania or comoros..

 7. #927
  Banned
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

  Join Date
  Jan 2005
  Posts
  5,154
  Thanks
  1
  Thanked 2,895 Times in 1,222 Posts
  Rep Power
  0
  Ok get ready for all the games IFF told us about to start getting canceled

  Wtf ??? God damn !!!!

 8. #928
  PFDC Asset
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation
  Abtin's Avatar
  Join Date
  Jun 2013
  Posts
  14,850
  Thanks
  16,444
  Thanked 12,201 Times in 5,470 Posts
  Rep Power
  7978840
  Quote Originally Posted by sarbaz View Post
  Ok get ready for all the games IFF told us about to start getting canceled

  Wtf ??? God damn !!!!
  Wasn't it kind of expected?

 9. #929
  V.I.P.
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation
  Salar's Avatar
  Join Date
  Dec 2004
  Location
  London,Tehran
  Posts
  6,887
  Thanks
  1,723
  Thanked 3,168 Times in 939 Posts
  Rep Power
  3676605
  Quote Originally Posted by Abtin View Post
  What happened?
  Kenya got cancelled
  چو ایران نباشد تن من مباد
  We thank and support Mr.Kamran Delan for many years of dedication and service to Iranian Football Community.

 10. #930
  PFDC Asset
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation
  Abtin's Avatar
  Join Date
  Jun 2013
  Posts
  14,850
  Thanks
  16,444
  Thanked 12,201 Times in 5,470 Posts
  Rep Power
  7978840
  Quote Originally Posted by Salar View Post
  Kenya got cancelled
  Expected.
  Now: waiting for Palestine and Iraq to get canceled.

Closed Thread

Members who have read this thread : 7

You do not have permission to view the list of names.

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
[Output: 140.96 Kb. compressed to 132.08 Kb. by saving 8.88 Kb. (6.30%)]