Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

کفاشیان: کیروش دیگر سرمربی ایران نیست
    سرمربی جدید را باید بزودی اعلام کنیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:

با توجه به صحبت هایی که با کارلوس کی روش انجام دادیم وی بعد از دیدارهای دوستانه با سوئد و شیلی دیگر سرمربی ایران نیست.

کفاشیان اعلام کرد:

کی روش از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران کناره گیری کرد

خبرگزاری تسنیم: رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان از سمت خود در این تیم استعفا کرده است.

Comment

کی روش: توافق کردیم صلح آمیز از هم جدا شویم/ این جدایی را من نمی خواستم و در اختیار و تصورم هم نبود
      سرمربی پرتغالی از جدایی از تیم ملی فوتبال کشورمان خبر داد و این موضوع را تایید کرد.

کارلوس کی روش پس از جلسه با کفاشیان درباره جدایی از تیم ملی فوتبال گفت: این موضوع صحت دارد اما پاسخگویی در این باره را به کفاشیان واگذار می کنم.

وی افزود: با جلسه ای که با رئیس داشتم پس از جلسه طرفین موافقت کردیم که به صورت صلح آمیز از هم جدا شویم.

کی روش گفت: شما نمی توانید بگویید من نمیخواستم به این مسیر ادامه دهم این جدایی را من نمی خواستم و در فکرش هم نبودم و در اختیار و تصمیم من هم نبوده و حتی موضوعی نبوده که رئیسم بخواهد اما متأسفانه طرفین با فشارهای زیادی که آمد اجباراً این توافق را انجام می دهند.

سرمربی تیم ملی افزود:

با فشاری که روی ما بود این توافق را کردیم و این برخلاف آرزوها و خواسته های ما است و در واقع هم شما و هم همه مردم می دانند که چه کسی و به خاطر چه چیزی این کار را انجام می دهند.
      وی در پاسخ به این سؤال که تکلیف خواسته مردم که او را می خواستند چه می شود گفت: این سؤال را از کسی بپرسید که به ما فشار آورد تا این کار را انجام دهیم

.کی روش در پاسخ به این سؤال که آیا منظور او وزیر ورزش است گفت:

باز هم می گویم از کسی بپرسید که به ما فشار آورد تا کنار برویم، نمی خواهم در این رابطه بیش از این صحبت کنم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا از بابت این جدایی دو طرف به هم غرامتی خواهند پرداخت گفت: دوستی بین من و کفاشیان وجود دارد در نهایت به جایی رسیدیم که این موضوع را محترمانه و صلح آمیز برطرف کنیم.

در واقع از اینکه این اتفاق می افتد احساس بدی دارم چرا که این موضوع برخلاف افکار و انتظاراتم بوده و است.

Comment

حاشیه های جلسه سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون

کی روش با ناراحتی تمام کمپ را ترک کرد/ تیم امید به خواسته اش رسید
        سرمربی تیم ملی بزرگسالان در حالی که بسیار ناراحت بود آکادمی تیم های ملی را ترک کر

کارلوس کی روش و علی کفاشیان در جلسه صبح امروز در آکادمی ملی فوتبال در مورد برنامه های آینده تیم ملی و همچنین تکلیف نهایی حضور دو بازیکن یعنی جهانبخش و آزمون در تیم امید با هم به صحبت پرداختند که در نهایت مقرر شد این دو بازیکن طی روزهای آینده تیم ملی امید را برای مسابقات انتخابی المپیک همراهی کنند.این در حالی برگزار شد که سخنران وزیر ورزش جلسه امروز صبح کی روش و کفاشیان را تحت*الشعاع خود قرار داده بود و این دو برداشتشان از صحبت های وزیر این بود که دیگر ادامه همکاری برای طرفین از فوتبال ایران مقدور نیست

بر همین اساس کفاشیان ابتدا پس از خروج از کمپ تیم های ملی خبر قطع همکاری کی روش را تأیید کرده

و سپس کی روش که او نیز بدون مترجم در جلسه امروز شرکت داشت با ناراحتی هر چه تمام و ابراز تأسف بابت قطع همکاری با تیم ملی آکادمی را ترک کرد. کی روش در نهایت نوروز را به خبرنگاران تبریک گفته و از آنها خداحافظی کرد.

Comment

این فوتبال آسیب دیده است، این فوتبال مشکل دارد. در باشگاه ها هم نگاه کنید، آیا واقعاً از دیدن این فوتبال لذت می برید؟

سرمربی در فدراسیون فوتبال تعیین کننده شده؛

واقعاً برایتان جذاب است؟ ما این فوتبال را با الگو ها مقایسه می کنیم.الگوی رایج در دنیا . در تلویزیون صبح تا شب فوتبال نشان می دهد آن فوتبال را مقایسه کنید با فوتبال ما. تیم ملی ما را مقایسه کنید با سایر کشورهای توسعه یافته درفوتبال، نه؛ حداقل با این تیم هایی که در جام جهانی حضور دارند. این فوتبال آسیب دیده است.

نگاه حاکم بر مدیریت این فوتبال ، اصلاً فوتبالی نیست. نگاهی بنگاهی و غیر فنی است که من به این گونه نگاه و مدیریت انتقاد دارم. من به مدیریت گسسته و رهبری گسیخته اصلاً اعتقاد ندارم. مبنای بحث من تئوریک است و در واقع تئوری هم مبنای خود را دارد. وقتی جامعه به سمت بلوغ می رود فنی تر وتخصصی تر می شود، به سمت مدیریت مشارکتی و مشورتی می رود. با بچه های کودکستان و دبستان باید عامرانه برخورد کرد اما نه عنوان دیکتاتور و زورگو. رهبری واگذارشده یا مشارکتی یا تفویضی چگونه است؟ اختیاری است.

مدیریت امروزگسیخته است نه مشارکتی و نه تفویضی. مجمع الجزایری است که هیچ اتحادی بینشان وجود ندارد. در این خلاء ها، دیکتاتورها رشد می کنند، دیکتاتورهایی که می آیند هیچکدام شان در جایگاه خودشان قرار ندارند و عموماً در جایگاه بالاتر از موضع مدیریت قرار می گیرند.

سرمربی تیم ملی در فدراسیون تعیین کننده می شود،
          این خطا است.

سرمربی تیم، سرمربی تیم ملی است؛ کارپرداز نیست، مدیر فدراسیون، دبیر فدراسیون، نائب رئیس، تصمیم گیرنده، سیاست مدار، (show man) شومن و ژورنالیست هم نیست. کسی است که باید با تیم در مرحله نخست تکنیکال کار کند و تاکتیکال در موضع خودش عمل کند. برای چه این اتفاقات می افتد؟ ملوک و الطوایفی رشد می کند؟
          وقتی که سیستم مرکزی، هد و رأس دچار مشکل است این اتفاقات رخ می دهد

. واقعاً آیا شما در فدراسیونی که مثال زدید، فوتبال ملوک الطوایفی نمی بینید؟

آیا سیستم ،هارمونیک است؟ و تحت تابعیت یک مدیریت حرکت می کند؟
          من که چنین چیزی ندیدم. در این حالت شما بگوئید فدراسیون ها مستقل هستند. این ها در اوایل مطرح می کردند به خصوص سیمای جمهوری اسلامی که اسقلال فدراسیون نباید از بین برود ماهم می گفتیم سمعاً و طاعتا. بفرمائید مستقل که هستید خودتان هزینه هایتان را دربیاورید و خودکفا عمل کنید، برنامه دهید، مراقبت ،همت و برنامه هایتان را هدایت کنید و آنها را رشد و توسعه دهید تا ما انشالله در جام جهانی یک پله صعود داشته باشیم* متاسفانه مدیریت کنونی گسیخته است و برای همین است که شما متوجه نمی شوید که در لیگتان چه اتفاقی می افتد. داوران چگونه چینش می شوند و چگونه باهم هماهنگ می کنند که یک تیم ببازد و یک تیم ببرد.

در جلسه دور روز پیش هم که راجع به اتفاقات فوتبال بود گزارشات بسیار بسیار بدی به من در این رابطه رسید. پس این مدیریت گسیخته نمی تواند فوتبال ما را نجات دهد. ولو رای داشته باشد، ولو بگوید مجمع که من تازه باور ندارم این گونه باشد.
          مجمع باید در یک فرایند دموکراتیک شکل بگیرد. روسای هیئت ها در یک فرایند دموکراتیک به آن ها رای داده باشند . این را نمی پذیرم. ما کارمان عدم مداخله بوده .اگرمی گویند این عدم مداخله بد است پس به ما اجازه دهند خوب عمل کنیم یعنی دخالت کنیم. اگرهم خوب است پس دیگر اعتراضی نداشته باشند. پس یا این عدم مداخله ما خوب است که ماهم داریم همین کار خوب را ادامه می دهیم، اگر بد است به ما اجازه مداخله بدهند ضمناً وزارت ورزش و جوانان عابر بانک نیست که هر لحظه پول می*خواهند از آن بگیرند و بروند.

Comment

faking idiots. SOOOOO FAKING ANGRY.. kio alan mikhan biaran ?? mr lashi him self GN ?? ali daie ? faraki ? WHOOOO ?? hatman bazam mikhan branco ro biaran ? OMFG . sad day for our fotball
            TEAM MELLI IRAN - PERSPOLIS

Comment

So the game vs. Sweden is gonna be the farewell match of CQ and Neko..that is going to be emotional..

Comment

ک روز مانده به اردوی اروپایی شاگردان کی*روش

۲
                خبری از تشکیل اردوی تیم ملی فوتبال نیست

خبرگزاری تسنیم: یک روز مانده به اعزام تیم ملی فوتبال ایران به اردوی اروپایی خود هنوز اردوی این تیم تشکیل نشده است.

در حالیکه قرار است تیم ملی فوتبال ساعت 9 صبح فردا (شنبه) یکم فروردین سال 94 عازم اتریش شود هنوز فراخوانی برای دعوت بازیکنان این تیم به اردو صورت نگرفته است در حالیکه سال های پیش حداقل یک روز مانده به اردوی تیم ملی بازیکنان در یکی از هتل های تهران حاضر می شدند و البسه و لوازم اردویی خود را تحویل می گرفتند.
                به گزارش تسنیم، تا این لحظه هیچ برنامه اردویی به بازیکنان تیم ملی اعلام نشده و آنها نمی دانند که برنامه اعزام به چه صورت خواهد بود.

این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که هنوز کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی درباره وضعیت کاری خود و اردوی تیم ملی در صورت حضور نداشتن سردار آزمون و علیرضا جهانبخش اظهارنظر تازه ای نکرده است.

Update

بازیکنان دعوت شده به تیم ملی امشب خود را به کادرفنی معرفی می کنند
                24 بازیکن دعوت شده به تیم ملی فوتبال امشب خود را به کادرفنی در هتل محل اسکان خود معرفی خواهند کرد.

Comment

CQ made a case of Azmoon & Jahanbakhsh so critical that he could not afford to lose.
                  He gamble everything on that stand perhaps assuming Kafashian will side with him.

That was a very tin line , weak issue for that kind of stand. He is smart and wise to know he is not in position to decide what is best for Olympic team of Iran , afterall it's up to Federation to decide but it appear his temper , emotion , anger and frustration got best of him. After the meeting with Asadi he understood situation has changed.
                  Asadi in his face told him he is not impress with his results and expectation. He told him it's not up to CQ to decide who play for Olympic team.
                  CQ then knew Asadi is not Turabian or Nabi and his future is not certain.

He said he stand by his decision on SA & JB and if his boss want he can fire him.
                  Kafashian replied he has no plan to fire him but for sure priority is Olympic team. CQ also today agree to go without them.
                  Checkmate CQ.

Comment

worst eidi ever.. khak to sareton
                    TEAM MELLI IRAN - PERSPOLIS

Comment

So, is CQ fired, is he leaving??

Comment

Dear St. Mark,

are u really on Asadis side? Azmoun & Jahanbakhsh are senior players. No where in the world something like that would be even talked about. I mean i never saw something like this in Germany. Are u happy now, that CQ is leaving?

Comment

St Mark is perhaps dancing Baba Karam right now, hoping to get CQ's place.....but hey don't worry, in a few weeks or months he will start complaining again, this time it will be another suspect....
                          Last edited by persianallstars; 03-20-2015, 02:16 AM.
                          TEAM MELLI UNTIL THE END

Comment

i thought it's haram for hezbollahis to dance.

Comment

Hopefully a good manager replaces him. We need a young energetic team, I wouldn't be too upset if Golmohammadi, Mansourian or even Faraki get the job, since they work well with young players. Or even a good foreign manager.

Comment

^ Not gonna happen. Bache Naziabad will replace, and we will get beaten by the likes if Lebanon and Thailand.

Comment

Working...
                                X