Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

توضیح معاون وزیر ورزش درباره صحبت های گودرزی
    احمدی: همه مشکلات زیرسر فدراسیون است
    معاون وزیر ورزش در گفت*وگو با "ورزش سه" تاکید می* کند هیچ تغییری در سیاست های وزارت ورزش برای حفظ کی*روش به وجود نیامده است.
    احمدی: همه مشکلات زیرسر فدراسیون است
    به گزارش "ورزش سه"، در حالی که حمله تند وزیر ورزش به سرمربی تیم*ملی مهمترین خبر این روزهای ورزش ایران است، عبدالحمید احمدی معاون محمود گودرزی و یکی از نزدیکترین یاران او درباره صحبت های اخیر مطرح شده وزیرورزش، کارلوس کی*روش و فدراسیون فوتبال توضیحاتی کامل ارائه کرد:
    سیاست اصلی وزارت ورزش ماندن کی*روش است
    سیاست اصلی وزارتخانه همان است که عنوان شده بود و هیچ تغییری نکرده. عده ای می* گویند موضع وزارت ورزش تغییر کرده در حالی که اصلا اینگونه نیست و هنوز هم موضع اصلی وزارت ورزش همان صحبت هایی است که آقای حسنی خو چند هفته پیش اعلام کرده بودند چون روی آن صحبت ها و ماندن آقای کی*روش توافق شده بود و اصلا لزومی ندارد که در مقطع فعلی آن توافق به هم بخورد. در جلسه ای که وزیر ورزش حضور داشت در بین پیشکسوتان و فوتبالی ها حرف هایی زده شد که مربوط به همان جلسه است و اصلا به معنای رویکرد جدید نیست. گفت*وگوهای انجام شده در آن جلسه به مشکل ادامه همکاری با کی*روش ندارد.
    منظور وزیر این بود که مربیان ایرانی لمپن نیستند
    این روزها روی کلمه لمپن مانور زیادی داده شد، در حالی که من برداشتی ندارم که آقای گودرزی کلمه لمپن را به کی*روش گفته باشد. آنجا حرف از لمپنیسم در ورزش شد و اینکه گفته شد مربیانی که داخل ایران کار می* کنند و ایرانی هستند؛ لمپن اند اما آنهایی که از خارج آمدند، به عنوان مقابل این ماجرا هستند. آقای گودرزی در آن جلسه گفتند ما حق نداریم آنچه مربوط به مربیان داخلی می* شود را لمپنیسم قلمداد کنیم و آنهایی که از خارج می* آیند را مقابل این داستان بدانیم. ایشان گفتند من مخالف این موضوع هستم. این واژه را جلوی یک اسم خاص نگذاشتند. ایشان گفتند که مربیان خارجی هم می* توانند لمپن باشند که در این سال ها در رشته های مختلف دیدیم. اگر وزیر راجع به رفع لمپنیسم وارداتی صحبت می* کند، به این دلیل است که ما فقط نباید لمپنیسم را داخلی بدانیم.
    موضوع انتخاب سرمربی بی دلیل به حد افراط رسید
    به نظر من از صحبت های مطرح شده آقای کی*روش نباید شاکی باشد. در چند وقت اخیر به حد افراط به موضوعات مربوط به تیم*ملی و بخصوص انتخاب سرمربی تیم*ملی پرداخته شد. موضوعاتی که افراد دیگر هم در آن دخالت کردند تا جایی که کار به نظرسنجی رسانه ای رسید که بنده با آن مخالفم. این نظرخواهی های آنچنانی و برنامه های گفت*وگومحور از طرف رسانه ها علی الخصوص صداوسیما باعث افراطی شدن این موضوع شد.
    فدراسیون نمی* خواهد مسوولیت مسائل خود را برعهده بگیرد
    ما عقیده داریم فدراسیون فوتبال می* توانست این موضوع را خیلی راحت حل کند. اگر این اتفاق نیفتاد باید به حساب ضعف مدیریت این موضوع در فدراسیون فوتبال و افرادی که مسوول بودند، گذاشت. آنها باید خیلی با اقتدار وارد این ماجرا می* شدند. مسائل مهم در فدراسیون فوتبال به جای اینکه در داخل حل شود به بیرون کشیده می* شود چون خود فدراسیون نمی* خواهد مسوولیت این مسائل را در برعهده داشته باشد. به بیرون می* کشاند که در نهایت اگر اتفاق خوبی افتاد، شیرینی اش برای آنها باشد و اگر اتفاق بدی افتاد بقیه دخالت کردند.
    فدراسیون کم می* آورد و پای دیگران را به میان می* کشد
    درجه اهمیت فوتبال هم عین والیبال است چطور می* شود که آنجا از این نگاه های افراطی و حاشیه ای پیدا نمی* شود. این همه افکار عمومی را مشغول تعیین سرمربی تیم*ملی کرده اند. اگر کمی راجع به کیفیت ورزش می* پرداختند چه می* شد؟ چرا به تحلیل دلایل ضعف تیم*ملی در جام*ملت*ها* نپرداختند. حالا کی*روش بماند یا نماند. این فقط یک تصمیم است، یک تصمیم خیلی خیلی معمولی که فدارسیون فوتبال باید بگیرد. اگر فدراسیون کم می* آورد و پای دیگران را باز می* کند و تحت تاثیر حواشی قرار می* گیرد. این همه حجم برنامه های مختلف برای این موضوع نیاز نبود و نباید رسانه های ما علی الخصوص صداوسیما با این سوژه وقت مردم را بگیرند.
    فدارسیون فوتبال مقتدرانه تصمیم گیری نمی* کند
    دلیل اصلی ضعف فدراسیون این است که مقتدرانه و با موضع کارشناسی تصمیم گیری نمی* کند که اگر این اتفاق می* افتاد، این همه سروصدا و حاشیه به وجود نمی*آمد. الان که تیم*ملی والیبال در سطح جهانی بازی دارد، مهم نیست؟ چرا آنجا حاشیه نیست؟ برای اینکه یک مدیر فدراسیون مقتدر تصمیم گیری می* کند. بحث های حاشیه ای مثل علف هرز جان فوتبال ما را گرفته اند و روز به روز قد فوتبال ما کوتاه تر می* شود. کاش کمی بیشتر به المپیک و جام*جهانی و جام*ملت*ها*ی آسیا و لیگ قهرمانان و رده های سنی و ... فکر کنیم.
    A*T*T*I*T*U*D*E is EVRYTHING
    http://www.telegraph.co.uk/news/news...-her-swim.html
    or Search Nadya Vessey

Comment

Originally posted by Ab-Gosht View Post
      thanks for vid man
      what a fking cluster-fk..!!

hala ma nafamidim, wtf is Lompanism..??? lol is that even a farsi word ?

Comment

Originally posted by Bi-honar View Post
        Thanks for sharing. Everyone brings up good points on all sides, even MK talking about Dadkan's tenure as president and his federation being politicized.

Not only that but also everyone seems to forget that he was the asswipe that specifically told Blatter he was being removed by external elements causing our football to be sanctioned by FIFA for a few years all because he wanted to hug his desk for a few more years.

Comment

Originally posted by BacheLot View Post
          hala ma nafamidim, wtf is Lompanism..??? lol is that even a farsi word ?
          Lumpenproletariat is a term that was originally coined by Karl Marx to describe the layer of the working class that is unlikely ever to achieve class consciousness and is therefore lost to socially useful production, of no use to the revolutionary struggle, and perhaps even an impediment to the realization of a classless society.[1] The word is derived from the German word Lumpenproletarier, a word literally meaning "miscreant" as well as "rag". The term proletarian was first defined by Marx and Friedrich Engels in The German Ideology (1845) and later elaborated on in other works by Marx. The Marxist Internet Archive writes that "this term identifies the class of outcast, degenerated and submerged elements that make up a section of the population of industrial centers" which include "beggars, prostitutes, gangsters, racketeers, swindlers, petty criminals, tramps, chronic unemployed or unemployables, persons who have been cast out by industry, and all sorts of declassed, degraded or degenerated elements. - WIki

Basically it's a marxist jargon that "aghab-oftadeh" douchebags like that white haired guy likes to use to insult GN.

Comment

Originally posted by Bi-honar View Post
            Thanks for sharing. Everyone brings up good points on all sides, even MK talking about Dadkan's tenure as president and his federation being politicized.

I guess if we can all take one positive out of all this is the fact that such types of open debates are happening. For me, a lot of these discussions and levels of criticism are unprecedented in IR's history with the exception of the televised debates prior to the 2009 presidential election. I haven't seen anything like this since those debates and we all remember what happened a few months later.
            sorry, but I don't see any positive out of this. You have a group of corrupt people continuing to create hashieh just to sabotage CQ and TM. There comes a time when all parties need to shutup and move forward behind a common goal and that is to qualify for the WC. Even in the corporate world, as you like to bring up frequently, once decisions are made, ALL parties stand behind the decision and do their best to make it successful. Those that don't, are let go.
            “It is easier to fool the people, than to convince them they have been fooled." - Mark Twain

Comment

Originally posted by ashkan24 View Post
              Lumpenproletariat is a term that was originally coined by Karl Marx to describe the layer of the working class that is unlikely ever to achieve class consciousness and is therefore lost to socially useful production, of no use to the revolutionary struggle, and perhaps even an impediment to the realization of a classless society.[1] The word is derived from the German word Lumpenproletarier, a word literally meaning "miscreant" as well as "rag". The term proletarian was first defined by Marx and Friedrich Engels in The German Ideology (1845) and later elaborated on in other works by Marx. The Marxist Internet Archive writes that "this term identifies the class of outcast, degenerated and submerged elements that make up a section of the population of industrial centers" which include "beggars, prostitutes, gangsters, racketeers, swindlers, petty criminals, tramps, chronic unemployed or unemployables, persons who have been cast out by industry, and all sorts of declassed, degraded or degenerated elements. - WIki
              Basically it's a marxist jargon that "aghab-oftadeh" douchebags like that white haired guy likes to use to insult GN.
              Term "Lumpen" often use in Iran very differently than originally intended.
              Iranian often abuse, misuse even confuse this term and use it simply as an denigrating insult.
              How Hajrezaei ( White Haired Guy) used it: Mixed of populist , less educated lower class & tugs. They silent their opponents physically ( Chomaghdars GN !?)
              How Gudarzi used it : Populist Educated ( Elite Mafia) Tugs .He used foreign Lumpen ( CQ?!) . They Silent their opponents with Character assassination and their media tugs.

به نظر من مدت هاست که ائتلاف نامشروعي شکل گرفته تا برخي مربيان که در جريان لمپنيزم زبانزد هستند، جانشين کي روش شوند. در واقع مي خواهم بگويم خطر از سوي حريفان ما نيست. خطر از سوي خودي هاست

امیر حاج رضایی

&
              این کلمه عبارتی به افرادی گفته می شود که به قول ما ایرانی ها عضو حزب باد هستند. این افراد در همه شرایط در وضعیتی قرار دارند که به نفع آن ها است.

کی روش یک لمپن وارداتی!
              ما در حال حاضر لمپن های وارداتی داریم! البته فقط قیافه آدم ها با هم فرق می کند. یک نفر یقه اش را باز می گذارد و یک نفر هم مثل من یقه اش را می بندد و شاید هم یک نفر کراوات بزند. هرچند که من اسمی از کسی نمی برم تا دوباره نگویند وزیر ورزش چنین و چنان. من به عنوان یک شهروند می گویم که فوتبال به قهقرا می رود.

محمود گودرزی
              They redefine this term Lumpen even Left liberal & Pro US Hezebaadi use this term mostly against religious class.

Comment

Plastic Man

خاکپور در تیم ملی امید می ماند
                کفاشیان: جلسه امروز ما با کی روش برای ماندن یا نماندن او نیست/ من چه زمانی استعفای او را تأیید کرده ام؟!

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در جلسه امروز ما با سرمربی تیم ملی بحث رفتن یا نرفتن کی روش مطرح نخواهد شد.

Comment

Mayelikohan has been fired from being U23 manager

http://90tv.ir/news/96123/%D9%81%D9%...C-%D8%B4%D8%AF

Comment

Khoda ro shokr

Comment

کفاشیان: کی روش نگران حمایت ها از تیم ملی است
                      رئیس فدراسیون فوتبال ایران پس از جلسه امروزش با کی روش گفت: سرمربی تیم ملی نگران هایش در مورد حمایت از تیم ملی را بیان کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در کنفرانس خبری اظهار داشت:

در جلسه ای که امروز داشتیم کی روش نگرانی هایی را در مورد حمایت هایی که قرار است از تیم ملی شود اشاره کرد و ما هم گفتیم بر اساس جلسه هیأت رئیسه تصمیماتی گرفتیم که حمایت ها وجود دارد. او باید برنامه هایش را با قدرت پیش ببرد و جای نگرانی نیست.وی ادامه داد:

همه در فدراسیون هماهنگ هستند تا کارها پیش برود و بر همین اساس برنامه مقدماتی هماهنگی کردیم. قرار است تیم ملی در
                      ترکیه یک بازی دوستانه انجام دهد و بعد از آن به ازبکستان برود. در این کشور هم یک مسابقه تدارکاتی دارد و سپس عازم ترکمنستان برای اولین بازی تدارکاتی خواهد شد.

Comment

Originally posted by 04041374 View Post
                        Mayelikohan has been fired from being U23 manager

http://90tv.ir/news/96123/%D9%81%D9%...C-%D8%B4%D8%AF
                        I hope he never gets any post as a football manager in Iran.
                        This guy has serious mental issues.

Comment

بجای فکر کردن درباره حرف های گودرزی بازی های اروپایی را دیدم
                          کی روش: با انتخابم همه را سورپرایز خواهم کرد

سرمربی تیم ملی که بعد از اتفاقات رخ داده امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شده بود تا با کفاشیان صحبت کند در پایان این جلسه برابر خبرنگاران حاضر شد.

1-
                          به دنبال راهکارهایی بودیم برای تیم ملی فوتبال و دو مینی کمپ در خردادماه خواهیم داشت.
                          2-
                          در این مینی کمپ از بازیکنانی که جام باشگاه های آسیا و بازیکنانی که در فینال جام حذفی حضور ندارند استفاده خواهیم کرد.
                          3-
                          در دو مینی کمپی که در تهران برگزار خواهیم کرد به بازیکنان جوان این فرصت را خواهیم داد که برای حضور در تیم ملی بجنگند
                          4-
                          و اینجا خواهید دید که نگاهی مثبتی به لیگ داریم و این فرصت را به بازیکنان داده ایم. مطمئنم زمانی که اسامی بازیکنان را اعلام
                          -کنیم سورپرایز ویژه و بزرگ برای فوتبال ایران خواهد بود.

کارلوس کی روش در مورد اردوی تیم ملی اینطور توضیح داد:

تقریبا مطمئن هستیم که اردوی نهایی ما در
                          استانبول ترکیه برگزار خواهد شد.
                          ما سخت کار کردیم و 11 ژوئن در تاشکند
                          ازبکستان دیداری تدارکاتی با این تیم برگزار خواهیم کرد
                          و پس از آن به
                          ترکمنستان خواهیم رفت و اولین دیدار رسمی خود را در مسیر جام جهانی برابر این تیم برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: قصد داریم بعد از دیدار تدارکاتی که برابر
                          عمان داریم دیداری هم برابر ژاپن داشته باشیم که هنوز قطعی نشده است. این جزییات قسمت دوم جلسه امروز ما بود.
                          کی روش که قصد نداشت به طور کامل درباره جلسه خصوصی اش با کفاشیان و پیروانی صحبت کند در مواجه با سوال خبرنگاران گفت: من هیچ صحبتی در مورد این مطلب ندارم و وظیفه رییس فدراسیون است که در این باره صحبت کند.
                          سرمربی تیم ملی در مورد حضور
                          جواد نکونام در کادرفنی تیم ملی گفت:

همانطور که آقای کفاشیان اعلام کردند این پیشنهاد داده شده اما ایشان جای کسی نمی آید و در مورد ماندگاری آقای مارکار آقاجانیان باید بگویم ایشان همچنان ما را همراهی خواهند کرد و جواد نکونام به عنوان دستیاری ایرانی در کنار ما حضور داشته باشد.
                          وی بار دیگر با اشاره به انتخاب بازیکنان در اردوی تیم ملی گفت: ما بازیکنان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادیم و عملکردشان را زیر نظر گرفتیم. باید در نظر داشته باشید که من کادر فوق العاده ای دارم و اعتماد کاملم را به آنها اعلام می کنم. بازی ها را نیز به صورت دی وی دی در اختیار دارم و آنها را مورد بررسی قرار می دهم. بعد از سه سال و نیم که بازیکنان را زیر نظر دارم اطمینان کامل دارم که هفته آینده تصمیم خوبی برای انتخاب خواهم گرفت.
                          کی روش ادامه داد:
                          دو روز دیگر باید 50 نفر از بازیکنان از لیست اولیه را به AFC معرفی کنیم که ما این کار را خواهیم کرد. اما لیست نهایی در آینده اعلام خواهد شد.

سرمربی تیم ملی در ادامه در مورد صحبت های محمود گودرزی گفت: من در طول هفته بازی های رئال، بارسا و بایرن و یوونتوس را دیده ام و فرصت
                          نداشتم درباره این حرف ها فکر کنم.
                          کی روش در پایان در مورد همفکری با مربیان ایرانی نیز گفت: من در مدتی که در ایران بودم همیشه درهای تمرین تیم ملی به روی مربیان باز بوده و اگر
                          کسی نیامده مطمئنا فکر کرده نمی تواند کمکی به او کند.

Comment

In 2 days list of 50 players to be send to AFC.

اعلام فهرست ۵۰ نفره تیم ملی فوتبال دو روز دیگر

فهرست ۵۰ نفره تیم ملی برای حضور در مقدماتی جام جهانی دو روز دیگر به
                            Afc

اعلام خواهد شد.

Soon CQ will release names of mostly young players for 2 mini camps to be held in
                            TEHRAN next month.
                            They will compete for TM entry . CQ said he has few surprises.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
                              In 2 days list of 50 players to be send to AFC.

اعلام فهرست ۵۰ نفره تیم ملی فوتبال دو روز دیگر

فهرست ۵۰ نفره تیم ملی برای حضور در مقدماتی جام جهانی دو روز دیگر به
                              Afc

اعلام خواهد شد.

Soon CQ will release names of mostly young players for 2 mini camps to be held in
                              TEHRAN next month.
                              They will compete for TM entry . CQ said he has few surprises.

i love that, it means fresh blood will come in, this is great we need it,he has goten us pouraliganhi,vouria ghafori and vahid amiri, and lets see who we get now, the 2006 portugal team that got 4th, most of the players were founded by cq, we need him to do the same for us

Comment

Originally posted by St_Mark View Post

بجای فکر کردن درباره حرف های گودرزی بازی های اروپایی را دیدم
                                کی روش: با انتخابم همه را سورپرایز خواهم کرد

سرمربی تیم ملی که بعد از اتفاقات رخ داده امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شده بود تا با کفاشیان صحبت کند در پایان این جلسه برابر خبرنگاران حاضر شد.
                                کارلوس کی روش در مورد اردوی تیم ملی اینطور توضیح داد:

وی ادامه داد: قصد داریم بعد از دیدار تدارکاتی که برابر
                                عمان داریم دیداری هم برابر ژاپن داشته باشیم که هنوز قطعی نشده است. این جزییات قسمت دوم جلسه امروز ما بود.
                                کی روش که قصد نداشت به طور کامل درباره جلسه خصوصی اش با کفاشیان و پیروانی صحبت کند در مواجه با سوال خبرنگاران گفت: من هیچ صحبتی در مورد این مطلب ندارم و وظیفه رییس فدراسیون است که در این باره صحبت کند.
                                سرمربی تیم ملی در مورد حضور
                                جواد نکونام در کادرفنی تیم ملی گفت:

وی بار دیگر با اشاره به انتخاب بازیکنان در اردوی تیم ملی گفت: ما بازیکنان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادیم و عملکردشان را زیر نظر گرفتیم. باید در نظر داشته باشید که من کادر فوق العاده ای دارم و اعتماد کاملم را به آنها اعلام می کنم. بازی ها را نیز به صورت دی وی دی در اختیار دارم و آنها را مورد بررسی قرار می دهم. بعد از سه سال و نیم که بازیکنان را زیر نظر دارم اطمینان کامل دارم که هفته آینده تصمیم خوبی برای انتخاب خواهم گرفت.
                                کی روش ادامه داد:
                                دو روز دیگر باید 50 نفر از بازیکنان از لیست اولیه را به AFC معرفی کنیم که ما این کار را خواهیم کرد. اما لیست نهایی در آینده اعلام خواهد شد.

کی روش در پایان در مورد همفکری با مربیان ایرانی نیز گفت: من در مدتی که در ایران بودم همیشه درهای تمرین تیم ملی به روی مربیان باز بوده و اگر
                                کسی نیامده مطمئنا فکر کرده نمی تواند کمکی به او کند.
                                i love it, we will go to uzbekistan and play a free friendly then go to turkmenistan, japan will be a good friendly also!

Comment

Working...
                                X