Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM-News-

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

How are we going to play those clubs in Portugal in the midst of the season? Will they be fielding their main team really?

Comment

AW: TM-News-

No. All national team players will be unavailable.

Comment

Originally posted by Martin-Reza View Post
        No. All national team players will be unavailable.
        But is IPL closing for those weeks?

Comment

IFF need to submit list of TM Players for Visa in advance.
          There is a report , List consist of 40 players ( by CQ )will be submitted today for Visa. CQ will have a chance to trim this list in days to come.
          List include new names but mostly same as before.

Comment

Just to clarify confusion and uncertainty regarding the supposed planned friendly with Venezuela. Venezuela was supposed to continue their Asian tour by playing Oman and then Iran. This is now confirmed as cancelled and both teams were replaced by Guatemala and Peru:

Venezuela has a date for their next friendly matches:
            Guatemala will be on 11 October, while Peru will be before the 14th of the same month.

September 20, 2014

The next opponents in Venezuela FIFA friendly will be Guatemala and Peru, then the encounters with Oman and Iran were suspended.

Next up for the selection of Venezuelan football, Vinotinto, will this Oct. 11 against Guatemala. However, it is still waiting for confirmation on where the game will be played.

In the next FIFA date, the Vinotinto will face Peru on 14 October, in the Peruvian capital and not in the United States (USA) where play was thought at first.

The original plans of the Venezuelan group, after the Asian tour where they faced South Korea and Japan, were followed to the Middle East to face Oman and Iran, but these commitments were canceled.

Changing national rivals cast for October, answered complications for transfer by the players and the coaching staff, so national football authorities want to avoid another trip highly wear for players and conflicts in that region.

National coach Noel Sanvicente thus continue with the evaluation of their players towards the Copa America 2015 Chile, and 2016 for the Centennial Cup and qualifying for the 2018 World Cup in Russia.

The results of this first tour, in which Venezuela lost to South Korea and achieved a draw against Japan, placed the country ranked 66th by FIFA, which Vinotinto dropped 37 positions in relation to the above list.

http://www.telesurtv.net/news/Guatem...0920-0026.html

Comment

CQ is NOT interested in playing Syria in a friendly.
              http://footballitarin.com/link_page.php?id=181042

Comment

^ that says he is not interested in playing syria

Comment

Originally posted by ali alipour View Post
                  ^ that says he is not interested in playing syria
                  oh lmao, my bad I only read the second part of the title not the first. Thanks for the correction

Comment

برای حضور در اردوی پرتغال
                    ملی پوشان حاضر در لیست اولیه کی روش به سفارت پرتغال رفتند
                    ملی پوشان حاضر در لیست اولیه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای امورات مربوط به اردوی پرتغال در سفارت این کشور در تهران حاضر شدند

ه گزارش خبرگزاری فارس تیم ملی فوتبال ایران اولین اردوی آماده سازی خود را برای حضور در رقابت های جام ملت های آسیا از 14 مهر ماه در پرتغال آغاز می کنند.

بر همین اساس ملی پوشان فوتبال کشورمان که در لیست اولیه کی روش حضور دارند البته هنوز اسامی آنها رسانه ای نشده است صبح امروز راهی سفارت پرتغال در تهران شدند تا امورات مربوط به سفر به این کشور از جمله انگشت نگاری و اقدامات برای هماهنگی را انجام دهند.

قرار است از این تعداد، حدود 20 تا 25 بازیکن انتخاب و پس از اعلام لیست تیم ملی در تاریخ 10 یا 11 مهر، تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری اولین اردوی خارجی خود برای حضور در جام ملت های آسیا راهی پرتغال شود.

-

Comment

به نوشته سایت navarradeportiva، دو بازیکن ایرانی اوساسونا همراه تیم ملی کشورشان در اردوی پرتغال شرکت خواهند کرد. این اردو از 5 تا 16 اکتبر در پرتغال برگزار خواهد شد. اوساسونا به جز کریم و نکونام، بازیکنان دیگری هم دارد که عضو تیم های ملی کشورشان هستند.

Comment

http://90tv.ir/news/21540/%D9%86%D8%...5-%D8%B4%D8%AF

7 players went to the portugese embassy today, I guess Foroozan is invited since our european keepers won't be joining and rahman ahmadi is no longer a contender
                        چو ایران نباشد تن من مباد
                        We thank and support Mr.Kamran Delan for many years of dedication and service to Iranian Football Community.

Comment

Originally posted by Salar View Post
                          http://90tv.ir/news/21540/%D9%86%D8%...5-%D8%B4%D8%AF

7 players went to the portugese embassy today, I guess Foroozan is invited since our european keepers won't be joining and rahman ahmadi is no longer a contender
                          why would the european keepers not be joining the camp will be during a fifa day

Comment

Re: TM-News-

Originally posted by ali alipour View Post
                            why would the european keepers not be joining the camp will be during a fifa day
                            Are you sure?

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
                            AKP Parti, Turkiye - Haj Bernie Sandersoglu

Comment

Sv: TM-News-

Originally posted by KeonKish View Post
                              Are you sure?

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
                              October 6th and 14th are FIFA days.

Comment

کی روش در گفت و گوی اختصاصی با فارس پاسخ منتقدانش را داد

علیه من حرف می زنند چون آدم مهمی هستم

انقلاب در تیم ملی عاقلانه نیست

سرمربی تیم ملی گفت: مربیان و منتقدانی که علیه من صحبت می کنند هرچه بیشتر این کار را انجام دهند، من مهم تر خواهم شد!-

فارس: در خصوص جلسه ای که با آقای نبی داشتید صحبت می کنید؟

در این جلسه در خصوص خیلی از موارد به صحبت و بررسی های لازم پردختیم. درباره اردوی پرتغال، سایر اردوها، تیم هایی که می خواهیم با آنها بازی دوستانه برگزار کنیم و محل اقات*مان در اردوهایی که قرار است در آنها کمپ هایمان را برگزار کنیم با دبیر فدراسیون به صحبت پرداختیم.

فارس: مطالب دیگر هم مطرح شد؟

بلی؛ مطالب دیگری از جمله آنچه که در جام ملت های آسیا 2015 در استرالیا با آن مواجه هستیم، جزئیات اردوی پرتغال و دیدار دوستانه با کره جنوبی در ماه نوامبر صحبت به میان آمد. در مورد این جزئیات که البته آنچنان هم خیلی خاص نبود و از جزئیات کاری معمول مان به شمار می رود به گفت و گو و بررسی پرداختیم.

فارس: یکسری از ملی پوشان فوتبال ایران که در لیست اولیه شما هستند روز گذشته برای اقدامات مربوط به دریافت ویزای پرتغال راهی سفارت این کشور در تهران شدند. لیست اولیه شما را چند بازیکن تشکیل می دهند؟

لیست اولیه 31 نفره است. در واقع لیست 31 نفره اعلامی به سفارت پرتغال، لیست آماده
                                *
                                باش و استندبای ما محسوب می شود.
                                در حال حاضر 31 بازیکن در لیست آماده باش ما هستند که از این تعداد 26 بازیکن به پرتغال اعزام خواهند شد.

فارس: امکانش هست در مورد جزئیات این لیست صحبت کنید؟
                                به طور مثال بازیکنانی مثل عقیلی یا رحمتی که در گذشته انتقاداتی را از شما داشتند در این لیست هستند؟

این لیست آماده باش بنده است و لیست نهایی اول یا دوم اکتبر (9 یا 10 مهر) به صورت رسمی اعلام می شود. پس از آن در خصوص این مسائل نقطه نظراتم را خواهم گفت.

فارس: سال گذشته نسبت به کیفیت لیگ برتر انتقاداتی را مطرح می کردید؛ انتقاداتی مانند دوندگی کم بازیکنان و ... . آیا در فصل جدید و طی هفته*هایی که بازی های لیگ را تماشا کردید، نسبت به فصل گذشته، تحول یا پیشرفتی را از سطح مسابقات لیگ برتر ایران مشاهده کرده اید؟

بنده به هیچ وجه و هیچگاه لیگ را مورد انتقاد قرار ندادم. حقیقت مطلب این است که هیچگاه در خصوص بازیکنانی که در لیگ شاغل هستند نیز هیچگونه صحبت یا انتقادی را مطرح نکردم، بلکه صحبت های من در خصوص ملی پوشان بود. یعنی تنها در خصوص بازیکنانی که تحت نظارت من هستند، صحبت کردم. زمانی هم که در خصوص چنین بازیکنانی صحبت می کنم، منظورم فقط این دسته از بازیکنان هستند، نه همه بازیکنان، البته به این دلیل صحبت های فوق را هم مطرح کردم چون اگر بخواهیم در ابعاد بین المللی رقابت کنیم احتیاج به آمادگی فیزیکی، جسمانی و بدنی بالاتری داریم، از بعد فنی و تکنیکی نیز احتیاج به تمرینات بیشتر و سختکوشی زیادی داریم. این موارد صحبت ها و نقطه نظرات من بودند و به هیچ وجه در خصوص لیگ یا باشگاه*ها صحبتی نکرده و نمی کنم.

فارس: پس از ماندن تان در فوتبال ایران انتقاد برخی از منتقدین همیشگی تان از شما آغاز شد. این موضوع تمرکزتان را از بین نمی برد؟

مثلاً چه کسانی چه صحبت هایی را مطرح کردند.

فارس: به طور مثال پس از خمیازه دوباره تان در ورزشگاه، محمد مایلی کهن به این موضوع واکنش نشان داد. او یادآور شد من پیش از این هم گفته بودم که انتظارم از کی روش این است که یک بازی لیگ را بدون آنکه بخوابد تماشا کند یا بطور مثال امیر قلعه نویی نیز انتقادات دیگری را در خصوص تعطیلی های لیگ برتر مطرح کرده بودند.

نمی خواهم خیلی به این موضوع بپردازم. فقط یک مطلب را عرض می کنم، واقعیت این است که

هرکس یا کسانی که انرژی بیشتری خرج من کرده تا در خصوص عملکردم یا چیزهای دیگر حرف بزنند، قطعاً انرژی کمتری خواهند داشت تا با باشگاه یا تیم خود کار کنند. من یک فلسفه متفاوت دارم، وقتم را برای چیزهایی که به من کمک نمی کنند تا باعث برد و پیروزی ام شود، هدر نمی دهم.

Comment

Working...
                                X