Announcement

Collapse
No announcement yet.

Foulad khuzestan the champion club

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

فولاد خوزستان بدون جماعتی راهی اصفهان شد

تیم فوتبال فولاد خوزستان برای برگزاری چهارمین مسابقه خود در لیگ برتر ظهر امروز عازم اصفهان می شود.

Comment

Foolad Novin changed its name to Foolad Khuzestan B and is officially the second team of Foolad.

http://fooladfc.ir/Fa/news-details/7...A7%D8%AE%D8%AA

Comment

Originally posted by St_Mark View Post

فولاد خوزستان بدون جماعتی راهی اصفهان شد

تیم .

Holy crap. This is clear example of being in the wrong circles and having bad advisors.
        Whoever advised him to do this bio must be kicked in the arse. Even if we don't consider the absolutely horrendous English and grammar.

Comment

Separation

اسکوچیچ در یک قدمی سپاهان
          دراگان اسکوچیچ از فولاد جدا شد

اسکوچیچ قراردادش با تیم فولاد خوزستان را فسخ کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دراگان اسکوچیچ پس از حدود یک فصل و نیم حضور در تیم فولاد خوزستان از این تیم جدا شد.
          گفتنی است سپاهانی ها پس از رفتن فرکی ،گزینه اصلی خود را اسکوچیچ اعلام کرده اند و به زودی باید منتظر خبر پیوستن اسکوچیچ باشیم.

Comment

Dragon decided financially it's better to stay in Foulad.
            For him to go to Sepahan, he had to resign first otherwise will be illegal to negotiate with Sepahan. He decided it's risky to resign from a good contract and not sure if he can get similar deal with Sepahan.

He made another mistake because his relation with players and manager is damaged.

به پیشنهاد سپاهان افتخار می کنم اما
            اسکوچیچ: در فولاد می مانم

دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد که از سوی سپاهان پیشنهاد همکاری داشت در شهر اهواز به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، دراگان اسکوچیچ دقایقی پیش با گفت و گویی با خبرنگار ما در شهر اهواز گفت: با وجود لطف بزرگ مدیران سپاهان تصمیم دارم در اهواز به کار خودم ادامه بدهم. من به پیشنهاد سپاهان افتخار می کنم و برای این تیم بزرگ و مدیرانش آرزوی موفقیت می کنم. آنها هم همواره یک مدعی قابل احترام در لیگ برتر به شمار می آیند و من هم امیدارم در آسیا هم نتیجه خوبی بگیرند و از آنها هم عذرخواهی می کنم که با وجود علاقه ای که وجود داشت نتوانستم همراهی شان کنم.
            اسکوچیچ در خصوص تصمیم خود درباره ادامه کار در فولاد هم می گوید: من در فولاد ماموریت ناتمامی دارم که باید آن را به سرانجام برسانم. دوست نداشتم تیم را در این شرایط رها کنم و به شهر دیگری بروم و ترجیح دادم که بمانم و بجنگم. البته پیروزی تنها در شرایطی رخ خواهد داد که همه کنار و متحد با هم فولاد را به جایگاه اصلی اش برگردانیم.
            اسکوچیچ در پایان گفت: من از هواداران فولاد انتظار دارم بیش از گذشته همراه تیمشان باشند و بازیکنان مرا در بازگشت به لیگ یاری کنند. شکی نیست که ما امتیازات مهمی را از دست دادیم اما زندگی برای فولاد ادامه خواهد داشت و ما در آغاز مجدد لیگ روی خوش فوتبال را خواهیم دید. حالا پرونده انتقال من به سپاهان بسته شده و من ضمن خوشحالی بابت اینکه کار من در فولاد دیده شده اعلام می کنم در کنار مردم اهواز باقی خواهم ماند تا دوباره روزهای خوش را با هم جشن بگیریم.

Comment

Foolad emsal motasefane kheili reede.

Comment

They need one good players in each line, attack, midfield and defense.
                a good goal scorer as daghagheleh has been worse than horrendous. The guy is a waste of spot for a third division team in Guam.
                Same thing in Midfield where they lack a playmaker. They need to kick Feshangchi out as he's just as terrible as Daghagheleh
                And they need a solid CB who can marshal their defense.

I don't know how they're going to get these three spots filled. But without these reinforcements I'm afraid we're gonna see them really suffer to stay in the division.

Imagine if they had all those players who were robbed by Tractorsazi. Fouled would be a contender today.
                Speaking of Tracktorsazi, it is karma that despite robbing teams of their stars this club has failed miserably everywhere and hasn't won shjt. Maybe if they bothered about youth development in their own province they'd be faring much better. F**king IRGC

Comment

بمب خبری حسین هدایتی؛
                  خرید هزارمیلیاردی هدایتی در فصل بعد!

حسین هدایتی با برنامه ای ویژه در فصل آینده در فوتبال ایران حضور خواهد یافت؛ در حال حاضر بمب بیش از هزار میلیاردی او در لیگ شانزدهم منفجر شد.

به گزارش "ورزش سه"، عابربانک اینبار هم دست به کار شده و به دنبال این است که فصل شانزدهم را با قدرت آغاز کند و به همین منظور مذاکره برای خرید باشگاه فولاد را استارت زده است. پیشنهاد اولیه در این رابطه برای خرید مجموعه فولاد که شامل کارخانه فولاد نیز می باشد مبلغ هزار میلیارد و هشتاد میلیون تومان است که مورد موافقت طرفین نیز قرار گرفته است.

پیش از این گفته می شد حسین هدایتی با توجه به تمایل نفت برای واگذاری خواهان خرید این باشگاه است که بروز مشکلاتی در این رابطه مانع از تحقق این مساله شد و او از این خرید منصرف شد.
                  در حالی که در مناقصه واگذاری پرسپولیس در فصل گذشته بالاترین مبلغ مربوط به پیشنهاد حدود 300 میلیاردی بود که توسط هدایتی ارائه شده، گفته می شود مبلغ بیش از هزار میلیارد به فولاد به دلیل واگذاری کل مجموعه فولاد است.

بمب خبری حسین هدایتی؛

حسین هدایتی با برنامه ای ویژه در فصل آینده در فوتبال ایران حضور خواهد یافت؛ در حال حاضر بمب بیش از هزار میلیاردی او در لیگ شانزدهم منفجر شد.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post

بمب خبری حسین هدایتی؛

به گزارش "ورزش سه"، عابربانک اینبار هم دست به کار شده و به دنبال این است که فصل شانزدهم را با قدرت آغاز کند و به همین منظور مذاکره برای خرید باشگاه فولاد را استارت زده است. پیشنهاد اولیه در این رابطه برای خرید مجموعه فولاد که شامل کارخانه فولاد نیز می باشد مبلغ هزار میلیارد و هشتاد میلیون تومان است که مورد موافقت طرفین نیز قرار گرفته است.

پیش از این گفته می شد حسین هدایتی با توجه به تمایل نفت برای واگذاری خواهان خرید این باشگاه است که بروز مشکلاتی در این رابطه مانع از تحقق این مساله شد و او از این خرید منصرف شد.
                    در حالی که در مناقصه واگذاری پرسپولیس در فصل گذشته بالاترین مبلغ مربوط به پیشنهاد حدود 300 میلیاردی بود که توسط هدایتی ارائه شده، گفته می شود مبلغ بیش از هزار میلیارد به فولاد به دلیل واگذاری کل مجموعه فولاد است.

بمب خبری حسین هدایتی؛

Another club he can buy and destroy and forget about?

Comment

بمب خبری حسین هدایتی؛

بمب خبری حسین هدایتی؛

Comment

Scary stuff. Hope it doesnt happen.

The first victims would be all the youth teams that have been winning youth championships. They'd get neglected and eventually disbanded. No thank you. Go spread your stolen loot elsewhere

Comment

ایام بخر بخر و بخور بخوره گویا:

موش و گربه الهه

گندومو کی میخوره گندومو موش میخوره
                          موشه و گندم،
                          گندم گل گندم ای خدا دختر مال مردم ای خدا
                          موشه رو کی میخوره موشو گربه میخوره
                          موشه و گندم،
                          گربه رو کی میخوره گربه رو سگ میخوره
                          سگه و گربه و موشه وگندم،
                          سگه رو کی میخوره سگه رو گرگ میخوره
                          گرگه و سگه و گربه و موشه ،
                          گرگه رو کی میخوره گرگه رو شیر میخوره
                          شیره و گرگه و سگه و گربه و موشه و گندم،
                          شیره رو کی میخوره شیرو شمشیر میخوره
                          شمشیر و شیره وگرگه و سگه و گربه و موشه ،
                          شمشیرو کی میخوره شمشیرو زنگ میخوره
                          زنگه وشمشیر و شیره وگرگه و سگه و گربه و موشه وگندم،
                          زنگه رو کی میخوره زنگه رو مور میخوره
                          موره و زنگه وشمشیر و شیره و گرگه و سگه و گربه و موشه ،
                          موره رو کی میخوره مورو ملخ میخوره
                          ملخ و موره و زنگه وشمشیر و شیره و گرگه و سگه و گربه و موشه وگندم،
                          ملخو کی میخوره ملخو آب میخوره
                          آبه و ملخ و موره و زنگه وشمشیر و شیره و گرگه و سگه و گربه و موشه ،
                          آبه رو کی میخوره آبه رو آدم میخوره
                          آدم و آبه و ملخ و موره و زنگه وشمشیر و شیره و گرگه و سگه و گربه و موشه و گندم ،

Comment

Foolad should really get a new coach... Veisi would be a very good choice, IMO.

Comment

https://video.varzesh3.com/video/248...خوزستان

Nice mini-documentary on Foolad's new signing, Ibai Gómez.

Comment

Champion club and then Dragan Skocic happened…

Comment

Working...
                                X