Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM U22-Football at the 2016 Summer Olympics

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

What a joke...

Comment

Khanzadeh red card for grabbing players throat and shoving him onto the ground. Perfect ending to this match. Terrible

Comment

red card khanzade, just unbelievable how these kids play like this!

Comment

red card for Iran

Comment

wow.. what is this? a joke?
            __________________________________________________ ________________________________________
            We accept the reality of the world with which we are presented

__________________________________________________ ________________________________________

Comment

is the game not over yet? any link?

Comment

Ft: Vietnam 4 : Iran 1

Comment

khaste nabashan

Comment

Wow what a huge difference with the team that beat Turkey last year. They were full of mistakes today. Let's hope they just had an off day.

Comment

I'm not sure if we can beat Kyrgyzstan if we lose to Vietnam 1-4...

Comment

Please tell me this was a friendly!? Who is this team's coach?

Comment

embarrassing performance.

Comment

Vietnam thrash Iran 4-1 in surprise win in Asian Games .

،
                            / افتضاح شاگردان وینگادا در اولین بازی مقابل ویتنام

: حجت صدقی
                            یوسف وکیا، محمد دانشگر، محمدرضا خانزاده، وحید حیدریه
                            مرتضی پورعلی گنجی، علی کریمی (30 یعقوب کریمی)، محسن مسلمان
                            کاوه رضایی، مهدی شریفی و آرش رضاوند

Comment

^That video only showed 2 of the goals.. But our defense looked like 12 year olds playing.. Could it be due to the awful facilities and lack of proper food?

Comment

Originally posted by Camran khan View Post
                                ^That video only showed 2 of the goals.. But our defense looked like 12 year olds playing.. Could it be due to the awful facilities and lack of proper food?
                                IFF has lost focus. too much time & money for TM but very little for youth programs.

Coaching managers assumed game vs Vietnam is kind of preparation warm up for them!!

.، هومن افاضلی درباره دیدار تیم های ملی امید ایران و چین گفت: در نیمه اول بازی خوب نبودیم و از شرایط ایده آل مورد نظرمان دور بودیم اما در نیمه دوم، بازی بهتری ارائه کردیم.
                                وی ادامه داد: واضح است که برای هماهنگ شدن بازیکنان نیاز به زمان داریم تا بازیکنان جدید به لحاظ تفکر در شیوه بازی با بازیکنان قدیمی تر هماهنگ شوند. نیمه دوم بازیمان مقابل تیم ملی امید چین هم گواه این موضوع است که در مسیر درستی پیش می رویم.
                                مدیر فنی تیم ملی امید درباره عدم وجود زمان کافی و اعزام ملی پوشان در دو روز آینده به مسابقات اینچئون اینگونه توضیح داد: در حال حاضر تنها راهی که برای ایجاد هماهنگی وجود دارد استفاده مطلوب از جلسات تمرینی است تا به این وسیله اشکالات و عدم هماهنگی ها را کاهش دهیم. البته به عقیده من 2 بازی نخست ما در مسابقات اینچئون جنبه دیدار تدارکاتی خواهد داشت و باید از این 2 بازی برای ایجاد هماهنگی در تیم استفاده کنیم.

<font color="#000000"><span style="font-family: Tahoma">

Disgraceful Khanzadeh.

واقعا من شرم دارم که بگویم امروز چه اتفاقی برای تیم من رخ داد، نه به خاطر باختن. در فوتبال باخت، تساوی و برد وجود دارد،اما آنچه که باعث شرم می شود نحوه باختن ما و اتفاقاتی بود که عامل این شکست سنگین برای ما شد.
                                وینگادا
                                : آن عملکردی که بازیکنانم امروز داشتند برایم قابل قبول نیست. این بازی که بازیکنانم از خود نشان دادند، آن احساسی نبود که من از بازی فوتبال داشتم و این تیم من نبود.البته من به عنوان سرمربی تیم باید مسئولیت این شکست را بر عهده داشته و مسئولیت این باخت را نیز می پذیرم.
                                . من باور دارم که اگر امروز من روی نیمکت ایران نبودم شاید تیم بهتر نتیجه می گرفت.
                                -

Comment

Working...
                                X