Announcement

Collapse
No announcement yet.

TM ahead of South Korea | Discussion, Photos, Videos...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Korean interview with Choi:

Jump to minute 0:55 (that's when he makes the 'CQ will watch the WC in Portugal' comment).

http://sports.media.daum.net/general...30614064808180

Comment

This trash talking is getting out of hand. Can't remember the last time it was like this.

Comment

Originally posted by KasraKhan View Post
        This trash talking is getting out of hand. Can't remember the last time it was like this.
        I think all this points to a boring draw in the end, cause neither team wants to lose because of all the BS spouted out.

Comment

Good news for TM

نگراني قطري هاازچهره منفي تيم ملي كشورشان/بايد از فرصت بازي با ازبكستان استفاده كنيم

ه گزارش ايرنا ازتارنماي الدوري والكاس، مربي تيم ملي فوتبال قطر در اين باره گفت: بايد دست به دست هم دهيم تاچهره منفي كنوني تيم را كه پس از ناكامي در رقابتهاي مقدماتي جام جهاني ۲۰۱۴ برزيل بخود گرفته پاك وتغيير دهيم .
          فهد بن ثاني در جمع بازيكنان اين تيم افزود: بازي سه شنبه هفته آينده مقابل ازبكستان مي تواند فرصت مناسبي براي تزريق روحيه واحياي تيم براي مناسبت هاي آتي از جمله مقدماتي جام ملتهاي آسيا باشد.
          او گفت: ازبك ها كه سه شنبه اين هفته مقابل كره جنوبي باختند و تنها فرصت آنها پيروزي پرگل مقابل قطر است وچه بسا براي رسيدن به اين هدف به آب وآتش بزنند،ما با كمي دقت وهوشياري مي توانيم از فضاهاي بوجود آمده به گل دست يابيم.
          او معتقد است كه قطر زماني از گردونه رقابتها كنار رفت كه نتوانست از شرايط ميزباني به نحو احسن بهره ببرد وبه تيمهاي كره جنوبي ، ازبكستان وايران در دوحه باخت ودلايل اين باختها بايد دقيقا بررسي شود.
          وي درخصوص بازي هفته گذشته اين تيم مقابل ايران گفت: بازي خوبي با ايران به نمايش گذاشتيم وفرصت هاي گلزني نيز داشتيم اما اين تجربه بازيكنان ايراني بود كه ما را زمين گير كرد و من مطمئن هستم تيم ايران تيمي بسيار قوي وبرخوردار از بازيكناني باانسجام وباتجربه بالاست.
          وي معتقد است كه آينده از آن تيم ملي فوتبال قطر است وماسعي داريم بااستفاده از اشتباهات گذشته وبكارگيري بازيكنان جديد وخلاق تيم قوي ومنسجمي را براي آينده مهيا كني

Comment

Qataris have nothing to lose but dignity, so they should do their best.
            now something for CQ to read (at least the last lines)
            This south Korean coach can be described by the following :

1- If the grass in his backyard is dying, he will say your apple tree is taking all the nutrients from his yard
            2. If his roof is leaking, he will say your house deflects the wind and the wind forces more rain in the direction of his house
            3. He will claim he holds a 6th degree black belt in taekwondo and another in Judo
            4. He will borrow your son's magic markers to make his white hair black before the TM game just to make sure he looks young
            5. He probably will have Keh_GO-gi (dog meat) before the TM game to make sure his team can be strong
            6. If the leaves of your tree fall on his side of the fence due to wind he will call it encroachment
            7. If you make a new fence that separates your yard from his , he will claim the fence is one centimeter off and you have to redo the fence
            8. He is the good example of a bad Korean
            9. If he loses his job, he will blame CQ for the comments and not TM
            10. After the loss to TM if CQ takes him to a special place and buys him Korean drinks (soju) and gets him drunk and sends him to his home by taxi, he will call CQ his best friend.

Actually Koreans do not hold bad and negative feeling for too long. They will shake hands and will become friends with CQ after the match unlike esraelies and some arabs.

Comment

Originally posted by Leopard View Post
              Qataris have nothing to lose but dignity, so they should do their best.
              now something for CQ to read (at least the last lines)
              This south Korean coach can be described by the following :

1- If the grass in his backyard is dying, he will say your apple tree is taking all the nutrients from his yard
              2. If his roof is leaking, he will say your house deflects the wind and the wind forces more rain in the direction of his house
              3. He will claim he holds a 6th degree black belt in taekwondo and another in Judo
              4. He will borrow your son's magic markers to make his white hair black before the TM game just to make sure he looks young
              5. He probably will have Keh_GO-gi (dog meat) before the TM game to make sure his team can be strong
              6. If the leaves of your tree fall on his side of the fence due to wind he will call it encroachment
              7. If you make a new fence that separates your yard from his , he will claim the fence is one centimeter off and you have to redo the fence
              8. He is the good example of a bad Korean
              9. If he loses his job, he will blame CQ for the comments and not TM
              10. After the loss to TM if CQ takes him to a special place and buys him Korean drinks (soju) and gets him drunk and sends him to his home by taxi, he will call CQ his best friend.

what did I just read?
              sunt lacrimae rerum et mentem mortalia tangunt

Comment

chiii???
                TEAM MELLI UNTIL THE END

Comment

Originally posted by Siavash View Post
                  Good news for TM

نگراني قطري هاازچهره منفي تيم ملي كشورشان/بايد از فرصت بازي با ازبكستان استفاده كنيم

ه گزارش ايرنا ازتارنماي الدوري والكاس، مربي تيم ملي فوتبال قطر در اين باره گفت: بايد دست به دست هم دهيم تاچهره منفي كنوني تيم را كه پس از ناكامي در رقابتهاي مقدماتي جام جهاني ۲۰۱۴ برزيل بخود گرفته پاك وتغيير دهيم .
                  فهد بن ثاني در جمع بازيكنان اين تيم افزود: بازي سه شنبه هفته آينده مقابل ازبكستان مي تواند فرصت مناسبي براي تزريق روحيه واحياي تيم براي مناسبت هاي آتي از جمله مقدماتي جام ملتهاي آسيا باشد.
                  او گفت: ازبك ها كه سه شنبه اين هفته مقابل كره جنوبي باختند و تنها فرصت آنها پيروزي پرگل مقابل قطر است وچه بسا براي رسيدن به اين هدف به آب وآتش بزنند،ما با كمي دقت وهوشياري مي توانيم از فضاهاي بوجود آمده به گل دست يابيم.
                  او معتقد است كه قطر زماني از گردونه رقابتها كنار رفت كه نتوانست از شرايط ميزباني به نحو احسن بهره ببرد وبه تيمهاي كره جنوبي ، ازبكستان وايران در دوحه باخت ودلايل اين باختها بايد دقيقا بررسي شود.
                  وي درخصوص بازي هفته گذشته اين تيم مقابل ايران گفت: بازي خوبي با ايران به نمايش گذاشتيم وفرصت هاي گلزني نيز داشتيم اما اين تجربه بازيكنان ايراني بود كه ما را زمين گير كرد و من مطمئن هستم تيم ايران تيمي بسيار قوي وبرخوردار از بازيكناني باانسجام وباتجربه بالاست.
                  وي معتقد است كه آينده از آن تيم ملي فوتبال قطر است وماسعي داريم بااستفاده از اشتباهات گذشته وبكارگيري بازيكنان جديد وخلاق تيم قوي ومنسجمي را براي آينده مهيا كني

wat is this saying

Comment

^Apparently it is just about the coach saying that the game against Uzbekistan is a preparation for the future, and not a throwaway match. They will not take the game lightly. Makes it seem like we will probably not be 3rd in the group on goal differential. If we are 3rd, it will be because we lose, and Uzbekistan wins.

The odds are in Iran's favor, and they are in the driver's seat! Now they have their fate in their hands. Win, and we will go. We at least have to tie. If we lose, we aren't deserving of an automatic spot in my opinion.

Comment

actually I'm quite happy that the atmosphere has become poisoned, finally our soosool players will get heated up! Taroof bazi tamoom shod! We want three points, it doesn't matter how!
                      TEAM MELLI UNTIL THE END

Comment

Originally posted by K. Nader View Post
                        Korean interview with Choi:

Jump to minute 0:55 (that's when he makes the 'CQ will watch the WC in Portugal' comment).

http://sports.media.daum.net/general...30614064808180
                        lol @ the Korean nerd reporters laughing to his silly joke. I hope CQ whoops his ass.

Comment

disgusting IR takes the ballot box to Ulsan for the players:

Iranian football players cast vote in S.Korea

TEHRAN (ISNA)- Iranian national football players cast their ballots for the country's presidential election on Friday after their short football exercise in a South Korean hotel.
                          The required coordination was made for Iranian football players' presence in a polling station in Ulsan, South Korean city, ahead of their trip to the country.
                          Iranian embassy in South Korea has taken the required steps and has sent an observer to monitor the voting process.

The11th Presidential election started across Iran on Friday at 8:00 am local time (3:30 GMT).
                          People throughout the country are casting their ballots to elect members of city and village councils concurrent with the presidential election today. Voting will last 10 hours and polls close at 6 pm, but voting hours could be extended if necessary. Ballot counting will start at 24:00 tonight and final results will be announced in the next 24 hours after the election.
                          Iranian Supreme Leader Ayatollah Sayyed Ali Khamenei cast his ballot as well.
                          Iranian voters are going to over 66,000 polling stations in 96 countries. Campaigning for the June 14 presidential election kicked off in Iran on May 22 after the Guardian Council released the list of 8 qualified candidates.
                          The eight qualified candidates represent a wide range of political streams from principlists to reformers.
                          There are now 6 candidates left in the race after two of them quitted. They include Tehran Mayor Mohammad Baqer Qalibaf, Former Iranian Foreign Minister Ali Akbar Velayati, Supreme National Security Council (SNSC) Secretary and chief nuclear negotiator Saeed Jalili, former SNSC Secretary and chief nuclear negotiator Hassan Rouhani, former Oil and Telecommunication Minister Seyed Mohammad Qarazi, former Commander of the Islamic Revolution Guards Corps (IRGC) and Secretary of the Expediency Council Mohsen Rezayee.

انتهای پیام
                          برچسب : انتخابات رياست جمهوري
                          Last edited by webmaster; 06-14-2013, 04:11 AM.
                          __________________________________________________ ________________________________________
                          We accept the reality of the world with which we are presented

__________________________________________________ ________________________________________

Comment

نکونام: تنها خوشحالی مردم در چشمان بازیکنان است/ کره از ایران می*ترسد

[ATTACH]12750[/ATTACH]

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می*گوید برای بازی روز سه*شنبه تنها خوشحالی مردم در چشمان بازیکنان تیم ملی است. جواد نکونام همچنین می*گوید اگر ایران به جام جهانی صعود کند واکنشش سجده شکر به خاطر خوشحالی مردم خواهد بود.

جواد نکونام که این روزها با رهبری خوبش در میانه میدان نقش تاثیرگذاری در موفقیت*های اخیر فوتبال ایران داشته، در گفت*وگویی مفصل با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از بازی مهم روز سه*شنبه آینده گفت. او از مردم خواست تا همچون دو بازی گذشته برای موفقیت فرزندانشان دعا کنند.

* اگر موافق هستید از بازی با لبنان شروع کنیم، دیداری که تمامی خواسته*های فوتبال ایران را برآورده کرد.

خدا را شکر برد خیلی خوبی بود. این بازی امیدواری*مان را برای صعود به جام جهانی بیشتر کرد. می*توانستیم با گل*های بیشتری به پیروزی برسیم. من نگران گل اول بودم اما وقتی گل اول را زدیم می*توانستیم باز هم با استفاده از فرصت*های به دست آمده گل*های بیشتری بزنیم اما به هر حال در شرایطی که می*توانستیم حتی با 6 گل لبنان را ببریم 4 گل زدیم و پیروزی مهمی به دست آوردیم. خوشحالم که الان در گروه وضعیتمان بسیار خوب شده است. امیدواری همه برای صعود به جام جهانی بسیار بیشتر شده است. بعد از بازی با ازبکستان شرایط دست خود ما نبود اما اکنون سرنوشت برای صعود در دست تیم ملی ایران است. ما دیگر از زمانی که به کره آمده*ایم بازی با لبنان را فراموش کرده*ایم و اکنون فقط به بازی سه*شنبه فکر می*کنیم.

* صادقانه بگویید قبل از بازی با قطر چقدر امیدوار بودید که تیم ملی به جام جهانی صعود کند؟

من خیلی امید داشتم. اگر صحبت*های من را پیش از بازی با قطر در گفت*وگوهایی که داشتم بخوانید می*بینید که من امیدوار بودم. گفته بودم که اگر قطر را ببریم راه صعود هموار می*شود و اکنون هم می*بینید با توجه به اتفاقاتی که افتاده شرایط بسیار مناسب شده است. به هر حال الان بازی با کره حساسیت بسیار زیادی دارد و در این بازی سرنوشت ما مشخص می*شود.

* با وجود این*که بعد از صحبت*های عجیب سرمربی کره شما و کی*روش به این حرف*ها واکنش نشان دادید اما هم*چنان حرف های او نقل محافل است. یک زمانی شما با پارک جی سونگ کری می*خواندید اما اکنون گویا این کری*خوانی فراتر رفته است.

زمانی که پارک بازی می*کرد بین من و او کری نبود. من تنها برای فوتبال ایران مصاحبه کردم و گفتم هرکس که به تهران بیاید ورزشگاه آزادی را برایش جهنم می*کنیم. او هم جواب من را داد. در جام ملت*های آسیا هم او مصاحبه*ای کرد و من به نمایندگی از بازیکنان تیم ملی پاسخ او را دادم. اما حالا که مربی کره این حرف*ها را زده و گفته که من از ایران بیشتر از ازبکستان متنفرم من هم باید بگویم ما هم درباره تیم ملی کره چنین حسی داریم. طبیعی است که آنها ناراحت باشند. مقابل یک تیم 10 نفره و جلوی چشم 100 هزار نفر باخته*اند و تحت فشار قرار گرفته*اند. سرمربی کره به خاطر نتایج ضعیف تیمش تحت فشار است و البته این کار ما را آسان*تر می*کند.

* یکی دیگر از مسائلی که نشان می*دهد آنها از دیدار برابر ایران نگرانی دارند انتخاب شهر اولسان است.

به هر حال شرایط آب و هوایی کره سخت*تر از قطر نیست اما انتخاب آنجا نشان می*دهد که از رویارویی برابر ایران ترس دارند. آنها فکر می*کردند برای صعود به جام جهانی به برد برابر ایران نیاز دارند و می*خواستند تحت هر شرایطی که شده کار را برای ایران سخت کنند اما ما کاری به آنها نداریم. تدابیرشان هرچه می*خواهد باشد، ما فقط به صعود فکر می*کنیم.

* این روزها عملکرد شما در میانه میدان برای تیم ملی بسیار موثر بوده و رکورد عابدزاده را هم در بستن بازوبند کاپیتانی زده*اید.

واقعا اینها برایم مهم نیست. کاپیتانی تیم ملی برای هر بازیکنی افتخار است اما من به این آمارها کاری ندارم. به تنها چیزی که فکر می*کنیم این است که برای سومین هفته پیاپی مردم را خوشحال کنیم. تنها زمانی شیرینی آن دو پیروزی تکمیل می*شود که بتوانیم با شکست کره به جام جهانی صعود کنیم. خودم خیلی خوشبینم که با دعای مردم این اتفاق بیفتد. ضمن این*که باید بگویم من در جایی که راحت باشم خوب بازی می*کنم. از دوز و کلک و دروغ بدم می*آید. من در زمان تیم ملی بلاژویچ، برانکو و دایی بهترین بازی*هایم را انجام دادم. اگر مربیان از من خوب استفاده کنند خوب بازی می*کنم. من باید در جایی بازی کنم که راحت باشم.

* نظرت درباره ازبکستان چیست؟

آنها هم تیم خوبی هستند اما اگر به بازی برگشت ما برابر ازبکستان نگاه کنید می*بینید که آنها بدون حمله به ما گل زدند. ما اگر آن بازی را مساوی کرده بودیم اکنون به جام جهانی رفته بودیم. لحظات در بازی*های حساس بسیار مهم هستند و باید از تک فرصت*ها استفاده کنیم و این تجربه*ای است که از بازی با ازبکستان گرفته*ایم و در بازی با کره از آن استفاده می*کنیم.

* این روزها بسیاری کی*روش را به خاطر تعصبی که به تیم ایران نشان داده دیگر ایرانی می*دانند.

واقعا زحماتی که کی*روش و کادر فنی تیم ملی می*کشند نباید نادیده گرفته شود. کی*روش و تیمش برای تک تک بازیکنان حریف برنامه دارند. مثلا اگر دقت کرده باشید ما در بازی با قطر تمام کرنرها و ضربات ایستگاهی را به صورت مستقیم به سمت دروازه قطر می*فرستادیم و آن هم به خاطر این بود که ما تمامی گل*هایی که دروازه*بان قطر در لیگ این کشور دریافت کرده بود را دیده بودیم و می*دانستیم که او روی این ضربات از دروازه خارج می*شود. کی*روش برای همه*ی بازیکنان حریف برنامه دارد. من به عنوان یک بازیکن می*گویم که باید قدردان زحمات او و تیم فنی*اش باشیم. او کارهایی انجام می*دهد که نشان می*دهد چرا در تیم*های بزرگ مربیگری کرده است.

* یک نگرانی که وجود دارد مربوط به بازی قطر و ازبکستان است. فکر می*کنی قطری*ها به ازبکستان راه بدهند؟

فکر نمی*کنم قطر این کار را انجام دهد. آنها نیاز به پول ندارند و میزبانی جام جهانی را هم گرفته*اند. برایشان مهم است که از اعتبارشان دفاع کنند اما به هر حال ما نباید هیچ چیز را به قضا و قدر بسپاریم. فوتبال است و هزار اتفاق. تنها امیدوارم که فوتبال پاکی را شاهد باشیم.

* بزرگ*ترین انگیزه شما برای بازی روز سه*شنبه چیست؟

واقعا تنها به خوشحالی مردم فکر می*کنیم. تمام تلاشمان این است که 75 میلیون ایرانی را خوشحال کنیم. مردم ما از سال 2006 به بعد افتخاری در فوتبال ندیدند و امیدواریم که بتوانیم این ناکامی را جبران کنیم.

* اگر تیم ملی به جام جهانی صعود کند نخستین واکنش شما به عنوان کاپیتان تیم ملی چیست؟

همان جا سجده شکر می*کنم و این سجده شکر هم به خاطر مردم است. ما برای مردم و آن کودکان معصوم بهزیستی بازی می*کنیم. دعای آنها همیشه بدرقه راه ما بوده است. من باید در مصاحبه با شما تشکر ویژه*ای هم از رسانه ها داشته باشم که در زمان حضور تیم ملی در دوبی پشت سر تیم ملی بودند و مطمئنا آنها نقش بزرگی در موفقیت تیم ملی داشته*اند.

Comment

Comment

More interviews with TM members BEFORE leaving Iran:

New photos:

Formerly known as Persianking!
                                Follow me @
                                instagram/iranscout
                                instagram/nariman_iranscout

Comment

Working...
                                X