Announcement

Collapse
No announcement yet.

Saeid Ezatollahi Afagh

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

http://messaggeroveneto.gelocal.it/s...dine-1.9600358

Comment

Thats awesome bro, but if his father really has that ''he only transfers if he gets guaranteed playing time'' attitude, I dont think we will see Ezatolahi in Europe :/

Comment

http://anzalifootball.com/%D8%B3%D8%...7%D8%B3%D8%AA/

فوتبال انزلی: سعید جان چه خبر از اردوی تیم ملی جوانان؟
        سلامتی.تیم ملی اردوی منظمی دارد و ما تازه از ترکیه برگشتیم.
        تیم ما خودش را برای بازیهای آسیایی که مهر ماه در میانمار به انجام میرسد آماده میکند و ما امیدواریم که پس از سالها ناکامی تیم ملی جوانان بتواند به جام جهانی صعود کند.
        فوتبال انزلی: اردوی تیم ملی تا کی ادامه دارد و چه زمانی به تمرینات ملوان ملحق میشوی؟
        فعلا در تمرینات ملوان حاضر نیستم و با هماهنگی هایی که انجام شده اگر خدا بخواهد ترانسفر میشوم.
        فوتبال انزلی: نظرت در مورد تیم امسال ملوان چیست و چه جایگاهی را در پایان فصل پیش بینی میکنی؟
        به نظرم امسال ملوان تیم بسیار جوانی در اختیار دارد که برای هماهنگی و پختگی به زمان نیاز دارند،امیدوارم این جوانان با کمک بزرگان تیم مثل آقای زارع و رافخایی و بقیه بازیکنان با تجربه و با راهنمایی آقای ایراندوست و کادر فنی نسل جدیدی را به فوتبال انزلی معرفی کنند.
        فوتبال انزلی: برنامه خودت برای این فصل چیست؟ آیا قصد داری یک فصل دیگر در ملوان باشی یا دوست داری به اروپا بروی؟
        تصمیم نهایی من برای ادامه فوتبال رفتن به اروپاست و الان هم دنبال انجام کارهایم هستم تا برای ادامه مذاکرات به اسپانیا بروم، جا دارد از آقای محجوب که کمال همکاری را با من داشتند تشکر کنم.
        فوتبال انزلی: تا به الان چند پیشنهاد اروپایی داشتی و از چه تیمهایی؟
        تا کنون ۳ پیشنهاد جدی از تیمهای اسپورتینگ لیسبون پرتغال، روبین کازان روسیه و اتلتیکو مادرید اسپانیا داشتم.
        فوتبال انزلی: خودت دوست داری در کدام کشور و چه تیمی بازی کنی و فکر میکنی سبک بازیت برای کدام لیگ مناسب است؟
        همیشه آرزو داشتم روزی در لیگ اسپانیا بازی کنم و فکر میکنم بهترین لیگ دنیاست.
        فوتبال انزلی:پیشنهادهای ارائه شده برای بازی در تیم جوانان است یا شما را برای تیم اصلی در نظر دارند؟
        چون هنوز به سن قانونی ۱۸ سال نرسیده ام باید مدتی در تیم B بازی کنم و پس از آن اگر از لحاظ فنی خوب بودم به تیم اصلی منتقل میشوم زیرا در آنجا باید روی اصول به تیم بزرگسالان رسید دقیقا مانند کاری که در مورد سردار آزمون انجام شد.
        فوتبال انزلی: در پایان اگر حرف ناگفته ای با هواداران داری بگو.
        به همه هوادارانم میگویم دوستتان دارم.

With Google Translate it seems like he picked Atletico Madrid!
        sigpic

Comment

^ Last part describes that he already said goodbye to Malavan fans.

Comment

So is this official? Will he be joining the Atletico squad?
            Remember RESPECT BEGETS RESPECT & Zob Ahan

Comment

He'd be joining the u21 squad and no its not official im sure he'll have some "visa" issues

Comment

all his instagram posts are lately fom hotel olympic camp in azadi tehran, prob with youth TM right now?

Comment

Udinese or Athletico madrid would be great choices for him. they are both great at developing youth into star players. both teams are always selling top players and still manage to do good after it. also owner of udinese is the same owner as watford in england and some other teams in europe. so going there would also have options of going to watford or other teams. they are constantly swapping players.

Comment

Iranian teenager on verge of joining La Liga championshttp://tehrantimes.com/sports/117301...liga-champions
                    Remember RESPECT BEGETS RESPECT & Zob Ahan

Comment

Originally posted by Ab-Gosht View Post
                      all his instagram posts are lately fom hotel olympic camp in azadi tehran, prob with youth TM right now?
                      Whats his instagram name? and is it legit?

Comment

Originally posted by mash_ali View Post
                        Whats his instagram name? and is it legit?
                        Search for saeedezatolahi

Yes pretty sure its him

Comment

Oh no, petty sure he is also a fan of Amir Tataloo

Comment

Originally posted by Tehranto View Post
                            Oh no, petty sure he is also a fan of Amir Tataloo

He seems to be pulling a "Sardar".

Comment

He is 17 guys, give him a break. we all have been teenagers, it's weird for a bunch of grown ass man to judge a 17 year old. professional footballer or not.

Comment

@MartinReza59
                                Looks like the Saeid Ezatollahi transfer to Atletico Madrid might be finalized today. Waiting for confirmation...

Comment

Working...
                                X