مشاور عالی کفاشیان بازداشت شد

+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
 1. Top | #1
  PFDC Hall of Famer
  Football+ Member

  Reputation
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

  Join Date
  Jan 2005
  Posts
  8,023
  Thanks
  21
  Thanked 4,790 Times in 2,007 Posts
  Rep Power
  36989392

  مشاور عالی کفاشیان بازداشت شد  Meet your Persian Love Today


  Kafashian's advisor has been arrested. It does not seems his arrest is sport related , but too early to be sure.  دادستان تهران از بازداشت مشاور رییس فدراسیون فوتبال خبر داد.
  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عباس جعفری دولت آبادی، در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه 20 (دادسرای انقلاب) در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید، شنیده شده مشاور رییس فدراسیون فوتبال بازداشت شده است آیا این موضوع صحت دارد یا نه؟ که وی پاسخ داد:

  یک متهم در تهران بازداشت شده ولی این مربوط به امروز نیست. اتهاماتی قبلا مطرح بود که شناسایی و دستگیر شده است و نمی توانم اتهامات وی را بیان کنم.

  به گزارش ایسنا، "ش. د" ششم مهر سال 87 طی حکمی از سوی علی کفاشیان، به عنوان مشاور عالی فدراسیون فوتبال منصوب شده بود. او همچنین در زمان دبیرکلی کفاشیان در کمیته ملی المپیک، مشاور اجرایی کمیته ی المپیک بود.
  مشاور عالی کفاشیان بازداشت شد


  دادستان تهران از بازداشت مشاور رییس فدراسیون فوتبال خبر داد.

  یکی از مشاوران رییس فدراسیون فوتبال چند روز قبل از سوی دستگاه های نظارتی بازداشت شده است. - به گزارش ایرنا، این فرد که وظیفه جذب حمایت های مالی وکمک های مردمی به فدراسیون فوتبال را برعهده داشته، کارمند یکی از شرکت های وابسته به شرکت نفت است. - وی به طور معمول با یک خودرو مدل بالا به فدراسیون فوتبال رفت وآمد می کردکه گفته می شود این خودرو نیز توقیف شده است. - یکی از مسوولان فدراسیون فوتبال در این باره گفت: این فرد که جوان است، درجذب کمک های مردمی به فدراسیون با توجه به ارتباطاتی که داشته موفق بوده است اما گمان نمی کنیم که از طریق فوتبال مرتکب تخلفی شده باشد ...
  .
  این شخص که در اصل کارمند شرکت ملی حفاری شمال بوده و با مرخصی بدون حقوق از این مجموعه در فوتبال حضور پررنگ یافته، در طول چند سال اخیر که پای رئیسش به فوتبال باز شده، به چنان توانمندی مالی دست یافت که بنز S500 سوار شده و علی الظاهر در جریان دستگیری اش، این خودرو لوکس نیز توقیف شده است.
  این احتمال وجود دارد که پس از بازی ازبکستان، گروهی دیگر در جریان پرونده های مفاسد مالی در فوتبال دستگیر شوند و تومار مدیریت برخی اشخاص که حاضر به ترک کرسی های مدیریتی نیستند، در هم پیچیده شود و حتی درباره آقازاده این شخص نیز که فعلاً مشاورش دستگیر شده، حرف و حدیث هایی مطرح است!
  ----note: ironic .man in red in Akbar Mohammadi

 2. Top | #2
  PFDC Hall of Famer
  Football+ Member

  Reputation
  ReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputationReputation

  Join Date
  Jan 2005
  Posts
  8,023
  Thanks
  21
  Thanked 4,790 Times in 2,007 Posts
  Rep Power
  36989392
  his real name has not been published in Iran officially but he is Shahab Dadgarnejad
  شهاب دادگر نژاد مشاور عالی فدراسیون فوتبال


  from congratulatory note 2 years ago

  رئیس فدراسیون به مشاورش تبریک گفتدر پی انتصاب شهاب دادگرنژاد مشاور عالی رئیس فدراسیون فوتبال به سمت مدیر هماهنگی ، بازاریابی و امور بین الملل شرکت حفاری شمال ایران ، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی خطاب به دادگرنژاد انتصاب او را تبریک گفت.به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال در متن این پیام آمده است:«انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت مدیر هماهنگی و بازاریابی و امور بین الملل شرکت حفاری شمال ایران را به شما تبریک عرض کرده و از خداوند تبارک و تعالی آرزوی توفیقات روز افزون در سال همت مضاعف و کار مضاعف را برای شما خواستارم.»
  .
  he has a facebook page too
  from his time with North Drilling Co
  NDCO holds 21% of the domestic market’s shares
  NDCO’s director of coordination, marketing and international affairs, Shahab Dadgarnejad, announced: “considering the intense competition in oil and gas drilling industries, the company’s main focus is to meet the needs of its customers and employers.”

 3. The Following User Says Thank You to St_Mark For This Useful Post:


Members who have read this thread : 0

You do not have permission to view the list of names.

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
[Output: 65.77 Kb. compressed to 62.48 Kb. by saving 3.29 Kb. (5.01%)]